Zgodnie z planem jest ciężko

Piłkarze chorzowskiego Ruchu nie próżnują na zgrupowaniu na Cyprze, a szkoleniowy duet Juan Ramon Rocha - Krzysztof Warzycha aplikuje swym podopiecznym zajęcia o bardzo dużej intensywności.

Ruch Chorzow - GKS Pniowek Pawlowice 74
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

Zgodnie z planem przeprowadzono dwa treningi. „Niebiescy” pracowali głównie nad siłą i motoryką. Podobnie jak w poniedziałek, przedpołudniowe zajęcia składały się z dwóch części. Najpierw na boisku z drużyną pracował trener Mariusz Szymkiewicz. Były biegi, skoki i ćwiczenia z gumami, następnie były ćwiczenia z piłkami połączone z elementami rywalizacji. Później „Niebiescy” przeszli do siłowni, gdzie kontynuowali pracę nad siłą, skocznością i motoryką. Indywidualnie z trenerem Marcinem Molkiem trenowali Mello, Santiago Villafane oraz testowany Bułgar Władisław Romanow. Dwaj pierwsi narzekają na lekkie urazy, tzw. „agrafkowe”, więc obaj powinni dzisiaj ćwiczyć już z grupą na pełnych obrotach.

 

W Ayia Napa został skorygowany plan najbliższych meczów kontrolnych Ruchu. Zmienili się dwaj rywale oraz termin spotkania z FK Homel. W czwartek chorzowianie zmierzą się ze szwajcarskim zespołem Young Boys Berno U’21, a nie jak pierwotnie planowano z Uralem Jekaterynburg. Godzina meczu była wczoraj jeszcze ustalana. Chorzowianie optowali za wcześniejszą porą, Szwajcarzy odwrotnie. Woleli grać później. Kolejnym przeciwnikiem Ruchu będzie wicemistrz Armenii Gandzasar Kapan, w miejsce Olympiakosu Nikozja. To spotkanie odbędzie się we wtorek, 13 lutego. Z kolei sparing z białoruskim FK Homel przesunięto na 15 lutego.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~PUżytkownik anonimowy
~P
No photo~PUżytkownik anonimowy
do ~D:
No photo~DUżytkownik anonimowy
7 lut 15:18 użytkownik ~D napisał
Miodzio!

J.szcze...
smRodzio!
7 lut 20:11 | ocena:71%
Liczba głosów:17
71%
29%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Baran Użytkownik anonimowy
~Baran :
No photo~Baran Użytkownik anonimowy
Cieńko cienko, Panowie trenerzy . Ten wynik to sygnal ostezegawczy przed sezonie . Trenujecie ciezko, ale przegrywacie lekko! Staro śpiywka. Smutne.!
8 lut 16:55 | ocena:88%
Liczba głosów:8
13%
88%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~J 21Użytkownik anonimowy
~J 21 :
No photo~J 21Użytkownik anonimowy
A co przecierz o to chodziło żeby na maxa się przygotować i walczyć o ligowy byt
8 lut 10:05 | ocena:100%
Liczba głosów:11
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii