Trenerzy Rakowa wzbogacili się o doświadczenia z Queens Park Rangers

Beniaminek pierwszej ligi dał możliwość rozwoju zawodowego swoim szkoleniowcom. Marek Papszun i Maciej Kędziorek - przebywali na stażu w klubie Queens Park Rangers.

Rakow
 fot. rksrakow.pl  /  źródło: Materiał prasowy

 - Podczas naszego pobytu a Anglii obejrzeliśmy pięć spotkań, w tym między innymi Arsenal - Manchester United. Podczas samego pobytu w QPR wszyscy byli dla nas życzliwi i otwarci. Przyglądaliśmy się pracy zarówno w pierwszej drużynie, jak i zespole U-23. W klubie jest wielu Polaków, zawodników oraz pracowników. W oczy rzuca się przede wszystkim baza, jaką dysponuje klub. Na terenie obiektu jest do dyspozycji osiem fantastycznie przygotowanych boisk - powiedział Maciej Kędziorek. 

 

Queens Park Rangers to zespół aktualnie występujący w lidze Championship (drugi poziom rozgrywkowy). QPR po 20. rozegranych meczach zajmuje 18. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów. Menedżerem pierwszej drużyny jest Ian Holloway. 

 

Raków Częstochowa po awansie do I ligi spisuje się bardzo dobrze i zajmuje w tabeli trzecie miejsce. W 19 meczach zdobył 32 punkty i jest w gronie zespołów, które mogą wiosną walczyć o ekstraklasę.

 

Z tej samej kategorii