Raków szykuje się na mecz z Górnikiem Łęczna

Ruch Chorzow - Rakow Czestochowa
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

W sobotę piłkarze Marka Papszuna będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska i zgarnąć trzy punkty w meczu z Górnikiem Łęczna. Wygrana może przesunąć Raków bliżej czołówki tabeli.

Częstochowianie po zwycięstwie nad Olimpią Grudziądz mieli niedzielę wolną. Na zajęciach spotkali się dzień później. We wtorek pierwsza drużyna trenowała także raz. Decyzją sztabu szkoleniowego 1 listopada nie przewidziano zajęć, tak aby zawodnicy mogli odwiedzić groby swoich bliskich. 

Zespół ponownie spotka się na treningu w czwartek w południe. Ostatnie zajęcia odbędą się kolejnego dnia. Zwieńczeniem tygodnia pracy będzie mecz z Górnikiem Łęczna, który odbędzie się 4. listopada o godzinie 14 na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków". 

Sobotnia konfrontacja będzie przedostatnim meczem Rakowa w ramach rundy jesiennej. RKS zmierzy się jeszcze na wyjeździe z Pogonią Siedlce - 12. listopada o godzinie 16. Dwa spotkania z wiosny zostaną rozegrane awansem: najpierw z Miedzią w Legnicy (piątek, 17 listopada godzina 20.45, transmisja w Polsacie Sport) oraz na Limanowskiego z Puszczą Niepołomice (niedziela, 26 listopada godzina 13).

 

Z tej samej kategorii