Raków szykuje się na mecz z Górnikiem Łęczna

W sobotę piłkarze Marka Papszuna będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska i zgarnąć trzy punkty w meczu z Górnikiem Łęczna. Wygrana może przesunąć Raków bliżej czołówki tabeli.

Ruch Chorzow - Rakow Czestochowa
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

Częstochowianie po zwycięstwie nad Olimpią Grudziądz mieli niedzielę wolną. Na zajęciach spotkali się dzień później. We wtorek pierwsza drużyna trenowała także raz. Decyzją sztabu szkoleniowego 1 listopada nie przewidziano zajęć, tak aby zawodnicy mogli odwiedzić groby swoich bliskich. 

Zespół ponownie spotka się na treningu w czwartek w południe. Ostatnie zajęcia odbędą się kolejnego dnia. Zwieńczeniem tygodnia pracy będzie mecz z Górnikiem Łęczna, który odbędzie się 4. listopada o godzinie 14 na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków". 

Sobotnia konfrontacja będzie przedostatnim meczem Rakowa w ramach rundy jesiennej. RKS zmierzy się jeszcze na wyjeździe z Pogonią Siedlce - 12. listopada o godzinie 16. Dwa spotkania z wiosny zostaną rozegrane awansem: najpierw z Miedzią w Legnicy (piątek, 17 listopada godzina 20.45, transmisja w Polsacie Sport) oraz na Limanowskiego z Puszczą Niepołomice (niedziela, 26 listopada godzina 13).

 

Z tej samej kategorii