XII Piłkarska Gwiazdka, czyli świętowanie awansu na wesoło

Tegoroczna edycja imprezy odbywała się pod hasłem "Awans do Nice 1 Ligi - przeżyjmy to jeszcze raz". I to właśnie drużyna złożona z byłych piłkarzy Rakowa, którzy w sezonie 2016/2017 grali w czerwono-niebieskich koszulkach, wygrała cały turniej. W finale ekipa z Tomkiem Loską i Tomasz Wróblem na czele pokonała reprezentację Piłkarskiej Gwiazdki 4:1.

Pilkarska Gwiazdka
 fot. rksrakow.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Wszyscy zawodnicy, którzy wywalczyli promocję na zaplecze Ekstraklasy otrzymali od klubu pamiątkowe tabliczki z podziękowaniem za osiągnięcie sukcesu. 
Zawody sportowe to tylko niewielki procent tego co działo się w piątkowy wieczór w Hali Częstochowa. Oprócz zmagań piłkarskich na parkiecie wystąpił mistrz żonglerki Adrian Franc, rekordzista Guinessa Krystian Herba - ze swoim fenomenalnym pokazem trików na rowerze oraz cheerleaderki z zespołu Ergo Śląsk. 
Wokół boiska, jak i na holach organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Najmłodsi oblegali dmuchane miasteczko oraz maszyny do zabaw zręcznościowych (mechaniczny byk, refleksomierz, tor przeszkód), a także miejsca do zabaw piłkarskich (quick feet, dmuchane boisko do piłki nożnej). Dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty plastyczne (malowanie bombek), a także malowanie twarzy. Na pierwszym piętrze swoje stanowisko miał Święty Mikołaj, a tuż obok toczyły się zawody w FIFA 18 z udziałem najlepszych profesjonalnych zawodników w kraju. 
Całą imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni

 

Z tej samej kategorii