Rafał Leszczyński wykupiony przez Podbeskidzie

Rafał Leszczyński w przyszłym sezonie będzie bronić barw Podbeskidzia Bielsko-Biała. 25-letni bramkarz został wykupiony z Piasta Gliwice i podpisał 3-letni kontrakt.

Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biala
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Leszczyński w sezonie 2015/2016 był zawodnikiem Piasta Gliwice, ale w ekstraklasie nie zagrał ani jednego meczu. Ubiegłą kampanię spędził więc na wypożyczeniu w Podbeskidziu. Tam był jednym z najlepszych piłkarzy zespołu - w 32 spotkaniach aż jedenastokrotnie zachowywał czyste konto. To sprawiło, że I-ligowiec porozumiał się z Piastem w sprawie wykupu 25-latka.

 

- Jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się, że wszystko ułożyło się po mojej myśli, bo od dłuższego czasu czyniłem starania żeby tutaj pozostać. Przed nami nowy sezon, nowe nadzieje, nowi ludzie. Zaczynamy wszystko od zera. Przede mną rywalizacja o miejsce w składzie. Zobaczymy kto wyjdzie w pierwszym meczu w pierwszej jedenastce. Jakie mam przed sobą cele? Na pewno regularna gra i walka o powrót Podbeskidzia do Ekstraklasy. Wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego sezonu i mam nadzieję, że w tym nadchodzącym damy kibicom zdecydowanie więcej powodów do radości. Ciężko na to pracujemy - powiedział zawodnik zaraz po podpisaniu 3-letniego kontraktu.

Z tej samej kategorii