Pod Klimczokiem bez dopingu. Czym kibicom naraziło się Podbeskidzie?

Kibice górali w najbliższych meczach nie będą dopingować swojego zespołu. Sympatycy I-ligowca nie akceptują jego postawy na boisku, a także działań władz klubu.

Podbeskidzie kibice
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

„Została podjęta decyzja o zawieszeniu dopingu do odwołania, rozkoszując się w angielskim stylu pięknem futbolu, pełnym oklasków i okrzyków, jeżeli jest tylko okazja by zdobyć gola. Nasz doping będzie teraz taki, jak wasza gra w w tym sezonie - oto końcowy fragment komunikatu, który kilka dni temu pojawił się na facebookowym profilu kibiców Podbeskidzia. Wyżej sympatycy klubu spod Klimczoka tłumaczą powody swojej decyzji o zaprzestaniu wspierania zespołu. Wymieniają właśnie słabą postawę drużyny, jednak najważniejszym powodem takiego działania są stosunki z władzami klubu. „Sytuacja się nie polepszyła, a wręcz pogorszyła. Dialog zaniknął, nie można znaleźć nici porozumienia. Klub często mówi "A", a na końcu i tak wychodzi "B". Ciągłe zapewnienia, że będzie "ogólnie lepiej", pozostają tylko w fazie "gadania" i bardziej niż "będzie lepiej" pasują tu słowa pewnej piosenki "I nie zmienia się nic" – cytujemy barwny fragment owego komunikatu.

 

O co dokładnie chodzi? Otóż sympatycy klubu są niezadowoleni z częstych zmian terminów domowych meczów z udziałem Podbeskidzia. Przypomnijmy, że przed poprzednim sezonem przeprowadzono specjalną ankietę, w której kibice opowiedzieli się zdecydowanie za meczami w sobotę, o ile telewizja Polsat nie wyznaczy transmisji ze Stadionu Miejskiego. Czarę goryczy, tak można wywnioskować z komunikatu, przelała decyzja o zmianie terminu spotkania ze Stalą Mielec. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany 12 listopada, ale ze względu na powołania do reprezentacji Pawła Tomczyka i Valerijsa Szabali, Podbeskidzie zwróciło się z prośbą do PZPN-u o przełożenie tego spotkania na 21 listopada (mecz zostanie rozegrany właśnie w najbliższy wtorek). Takie rozwiązanie stosowano już wcześniej, we wrześniu i październiku. Dlaczego jednak teraz kibice postanowili zaprotestować? Bo przygotowali na to spotkanie specjalną oprawę z okazji Dnia Niepodległości. Przypominamy jedynie, że dwaj wymienieni piłkarze, których w tym czasie w klubie nie było, to jedyni klasyczni napastnicy w kadrze drużyny trenera Adama Noconia.

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~johny hUżytkownik anonimowy
~johny h
No photo~johny hUżytkownik anonimowy
do ~kibic:
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
17 lis 17 23:09 użytkownik ~kibic napisał
Garstka rozpuszczonych dzieciakow strzelila focha.......Dzisiaj przynajmniej byl spokoj bez debilnych okrzykow itd.Gniewajcie sie jak najdluzej.
Dzięki tym dzieciakom i ich dopingowi -jest normalna atmosfera jak na innych stadionach. Oni nie siedzą jak niemowy i tylko krytykują- tak jak Ty emerycie.Oni coś robią dla TSP- nie tak jak TY. A jak Ci się nie podoba to zawsze możesz chodzić na szachy a nie na piłkę nożną!!!
19 lis 17 21:09 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
Garstka rozpuszczonych dzieciakow strzelila focha.......Dzisiaj przynajmniej byl spokoj bez debilnych okrzykow itd.Gniewajcie sie jak najdluzej.
17 lis 17 23:09 | ocena:67%
Liczba głosów:6
33%
67%
| odpowiedzi: 3
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
~Kibic
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
do ~mieszkaniec BB:
No photo~mieszkaniec BBUżytkownik anonimowy
18 lis 17 10:06 użytkownik ~mieszkaniec BB napisał
Cały zarząd Podbeskidzia , już dawno powinien wylecieć z hukiem, ci panowie nie mają pojęcia o sporcie i o zarządzaniu,kasa na klub idzie z kieszeni mieszkańców, bo miasto ma większość udziałów. Jakby nie to to już dawno poszliby z torbami, a kopacze z Po
Z bolem przyznaje racje
18 lis 17 10:28 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii