„Demi” zamieni Podbeskidzie na Widzew?

Robert Demjan, napastnik Podbeskidzia, którego kontrakt z klubem wygasa z końcem czerwca tego roku - a trener Jan Kocian powiedział po ostatnim meczu, że zawodnik odejdzie z zespołu - otrzymał już podobno konkretną ofertę z innego klubu.

Podbeskidzie Bielsko-Biala - Pogon Siedlce
 fot. Lukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Jest nim III-ligowy Widzew Łódź, który ostatnio stracił nawet matematyczną szansę awansu do II ligi. Wiadomo jednak, że od przyszłego sezonu szykują się przy Alei Piłsudskiego do zdecydowanego szturmu na trzeci poziom rozgrywkowy. Poważnego wsparcia klubowi ma udzielić firma Murapol, która wiosną tego roku została partnerem biznesowym klubu, a która przez sześć ostatnich lat współpracuje z Podbeskidziem. Niebawem ma jednak sprzedać 35 procent swoich udziałów w spółce firmie Łukosz. Demjan jest zatem prezesowi Murapolu, Michałowi Sapocie, doskonale znany i dzięki temu ewentualne przenosiny słowackiego napastnika do Widzewa nabierają realnych kształtów. Tymczasem w Podbeskidziu trwają obecnie prace nad dopinaniem planu przygotowań do nowego sezonu, które mają rozpocząć się 19 czerwca. Prawdopodobnie zespół na początku lipca uda się na kilkudniowe zgrupowanie na Słowację. Klub jest w trakcie ustalania sparingpartnerów. W kwestiach personalnych, w pierwszej kolejności chodzi o rozstania, decyzje zapadną w najbliższym czasie. Być może nawet pod koniec tego tygodnia.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Tomasz. Użytkownik anonimowy
~Tomasz. :
No photo~Tomasz. Użytkownik anonimowy
Demian nie jest żadnym,, szrotem,, buraku jest doświadczonym zawodnikiem który na pewno się Widzewowi przyda i nie narzekajcie bo w tym sezonie zabrakło właśnie wyrachowania w awansie Widzewa i doświadczenia kibic Podbeskidzia i Widzewa
7 cze 17 16:10 | ocena:89%
Liczba głosów:9
89%
11%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~bksUżytkownik anonimowy
~bks :
No photo~bksUżytkownik anonimowy
Szkoda że Robert odchodzi..... dopiero w następnych meczach jesiennych zobaczycie że był super piłkarzem- doświadczonym i grał bardzo dobrze. Będzie pusto pod bramką rywala - kto tam Roberta zastąpi????? Widzew zgarnął super piłkarza. Robert trzymaj się i graj - strzelaj bramki bo jesteś w tym dobry. Podbeskidzie niech żałuje.
8 cze 17 19:11 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kibic TSPUżytkownik anonimowy
~kibic TSP :
No photo~kibic TSPUżytkownik anonimowy
wg mnie Demjan nie błysnął, chociaż miał szansę. Ogłądałem kilka meczów, zbyt długo się zbiera do strzału i generalnie obrońcy go blokują. Brakuje pół sekundy, ale to jest decydujące. Może w III lidze to wystarczy
13 cze 17 08:11
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii