Nawet Adam Nocoń nie ukrywa zadowolenia

Pod koniec zeszłego roku, jako pierwsi, poinformowaliśmy o tym, że Paweł Tomczyk zostanie w Podbeskidziu Bielsko-Biała na rundę wiosenną bieżącego sezonu. Najskuteczniejszy piłkarz ekipy spod Klimczoka jest do niej wypożyczony z Lecha Poznań.

Podbeskidzie
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

Przy Bułgarskiej zastanawiano się, czy aby nie skorzystać z opcji zawartej w umowie, która niosła za sobą możliwość wcześniejszego ściągnięcia zawodnika do macierzystego klubu. „Kolejorz” miał czas do końca grudnia, ale kilka dni wcześniej postanowiono, że „Pawka” zostanie w Bielsku-Białej, co niewątpliwie jest na ręką nie tylko Podbeskidziu, ale też samemu zawodnikowi. Jednym słowem, wszyscy są z takiej decyzji poznańskiego klubu zadowoleni.
- Wiem, że dobrą grą dla Podbeskidzia mogę wywalczyć sobie stałe miejsce w młodzieżowej reprezentacji Polski. Tak samo regularna gra dla bielskiego klubu może dać mi szansę na występy w Lechu Poznań w przyszłym sezonie. Jestem bardzo zmotywowany, aby wiosną dać z siebie wszystko. Pod Klimczokiem czuję się bardzo dobrze. Uważam, że mamy bardzo dobrą drużynę i postaramy się o jak najlepsze wyniki w nadchodzącej rundzie – powiedział zawodnik, który w tym roku skończy 20 lat.
Radości z takiego obrotu spraw nie ukrywał Adam Nocoń, szkoleniowiec bielskiej drużyny. - Paweł jest ważnym zawodnikiem naszego zespołu. To piłkarz niezwykle utalentowany, który posiada dużą łatwość w znajdowaniu się w sytuacjach strzeleckich. Potrafi je wykorzystywać. Cieszę się, że będzie z nami wiosną – powiedział opiekun Podbeskidzia. „Górale” przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną już niedługo, bo w najbliższy czwartek. 4 stycznia spotkają się na badaniach wydolnościowych.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~BbUżytkownik anonimowy
~Bb :
No photo~BbUżytkownik anonimowy
Z tym panem Tomczykiem to chyba żart. Hość nie ma ani grosza talentu piłkarskiego. Nie potrafi przyjąć piłki, zero dryblingu. Ma jedną zaletę: jest szybki. Podbeskidzie bardziej cierpi na jego obecności niż korzysta.
4 sty 14:09 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii