Paweł Tomczyk wzmocnił linię ataku Podbeskidzia

W sezonie 2017/2018 w barwach Podbeskidzia będzie występował wypożyczony z Lecha Poznań bramkostrzelny napastnik.

Pawel Tomczyk
 fot. tspodbeskidzie.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Paweł Tomczyk to 19-letni snajper, który w minionym sezonie zaliczył debiut w ekstraklasie. Cztery mecze w jakich wystąpił były nagrodą za ciężką pracę i świetną postawę na zapleczu pierwszego zespołu Kolejorza. W 29 meczach w III Lidze Tomczyk aż 20 razy trafiał do siatki rywali i to nie mogło przejść bez echa. 

- Cieszę się, że tu jestem i mam nadzieję, że ani drużyny, ani trenera, ani kibiców po prostu nie zawiodę. Dam z siebie wszystko - to pewne. Co roku stawiam sobie indywidualne cele i większość udaje mi się raczej spełniać. W tym roku też je mam, ale nie chcę o nich mówić głośno. Jeśli chodzi o drużynę, to na pewno chcemy wygrywać w każdym meczu i chcemy, żeby ta nasza gra cieszyła kibiców - powiedział po podpisaniu umowy Paweł Tomczyk.

Kibice TSP Pawła mieli już okazję poznać, bo zdążył zagrać już w dwóch sparingach Górali podczas letniego obozu w Zlatych Moravcach. 19-latek przedstawił się wyśmienicie, bo trzykrotnie trafiał do siatki rywali.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~obserwatorUżytkownik anonimowy
~obserwator :
No photo~obserwatorUżytkownik anonimowy
Podbeskidzie to dobre miejsce do rozwoju - przykładem Gumny. Pograł w Bielsku a teraz świetnie sobie radzi. Teraz będzie jeszcze ciekawiej, młodzież wniesie dużo energii.
21 lip 17 15:19
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii