Obrona Zagłębia sprawiła Góralom niemiłą niespodziankę

Bezbramkowy remis jest dla napastnika Podbeskidzia rozczarowujący. Zagłębie grało cofnięte, a to sprawiło, że trudno było się przebić pod bramkę sosnowiczan.

Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biala
 fot. Lukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Nermin HASKIĆ, napastnik Podbeskidzia Bielsko-Biała: - Nie sądziłem, że zespół Zagłębia, który walczył o fotel lidera, z szansami na awans, w meczu u siebie zagra tak bardzo defensywnie. Nie mieliśmy przez to wiele miejsca z przodu bo rywale zagrali mocno cofnięci. Szukaliśmy szans przez dośrodkowania z bocznych stref w pole karne, gdzie ja albo, Szymon Lewicki mielibyśmy szansę wygrać walkę o górną piłkę i w ten sposób zagrozić bramkarzowi. Kilka takich prób z naszej strony było, ale jednak za mało żeby stworzyć sobie dogodną sytuację. Powinniśmy częściej tak zagrywać, być może wtedy udałoby się otworzyć wynik spotkania i potem grałoby się nam dużo łatwiej. I tak mieliśmy później idealną szansę w postaci rzutu karnego, nie wykorzystaliśmy go i teraz możemy tylko żałować, że nie wygraliśmy tego meczu. Przy tak grającym przeciwniku to my musieliśmy rozgrywać piłkę żeby przedostać się do strefy, z której można było dośrodkować albo strzelać na bramkę, przy każdej stracie piłki w środku boiska rywale ruszali z kontratakiem, dlatego musieliśmy być uważni przy rozgrywaniu. Myślę, że przez większość meczu to się nam udawało, bo Zagłębie nie miało dobrych okazji pod naszą bramką.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Tomasz. Użytkownik anonimowy
~Tomasz. :
No photo~Tomasz. Użytkownik anonimowy
W Bielsku Białej 1200 u siebie 2 tys. jak na wiejskim weselu
19 kwi 17 15:55 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~melonUżytkownik anonimowy
~melon :
No photo~melonUżytkownik anonimowy
wy pewnie grając trzeci mecz w tygodniu gralibyscie od początku mega ofensywnie.
18 kwi 17 10:52 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~AliUżytkownik anonimowy
~Ali :
No photo~AliUżytkownik anonimowy
Oczywiście.... Zagłębie to powinno w tych ostatnich dziesięciu minutach wykorzystać jedną z tych kilku świetnych okazji i Podbeskidzie jechało by do domu bez punktu...
17 kwi 17 20:12
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii