Pirania posadziła kapitana. Łukasz Hanzel rozpoczął wiosnę na ławce

Łukaszowi Hanzelowi, podczas obozu w Turcji, zaufali koledzy. Tymczasem w pierwszym meczu na wiosnę... nie zagrał.

Łukasz Hanzel
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

Podczas zgrupowania w Turcji zespół Podbeskidzia podjął demokratyczną decyzję i wybrał Łukasza Hanzela nowym kapitanem. - Cieszę się z zaufania kolegów. Wiem, że to dużą odpowiedzialność i postaram się jej sprostać – mówił nam niedawno środkowy pomocnik bielskiego zespołu. Przypomnijmy, że „Hanzi” wiosną poprzedniego i jesienią obecnego sezonu był podstawowym graczem Podbeskidzia. Nie grał tylko jeżeli był kontuzjowany albo pauzował za żółte kartki. Wiadomo było, że wobec przyjścia do zespołu Gugi Palawandiszwiliego i dobrych recenzji za sparingi, rywalizacja w środku pola drużyny „górali” będzie wzmożona.

 

Niemniej jednak mało kto spodziewał się, że to właśnie Hanzela gruziński pomocnik posadzi na ławce rezerwowych. Na dodatek, o czym szerzej pisaliśmy w tym tygodniu, Guga zagrał w meczu ze Stomilem bardzo dobrze. Mniej widoczny był Adrian Rakowski, drugi z defensywnych pomocników, ale nie popełnił jakiegoś rażącego błędu. Dlatego trener Adam Nocoń raczej nie zdecyduje się na zmiany na tych pozycjach, na dzisiejszy mecz z Chojniczanką.

 

- Z Grugą gra mi się bardzo fajnie. To taka... pirania. Zawsze gdzieś wyłuska piłkę, grając czasami na granicy przepisów. Taki zawodnik jest potrzebny, ale on nie jest tylko od odbiorów. Potrafi zagrać fajną piłkę. Myślę, że będzie dla nas sporym wzmocnienie – powiedział przed rywalizacją z liderem z Chojnic, Adrian Rakowski, pomocnik Podbeskidzia.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Z BBUżytkownik anonimowy
~Z BB :
No photo~Z BBUżytkownik anonimowy
Jest cieńki jak d. węża. Lepiej, że grzeje ławę, bo po 45 minutach gry tchu mu brakuje i głupoty robi w ostatnich minutach doprowadzając do strat bramek.
10 mar 15:00 | ocena:75%
Liczba głosów:4
75%
25%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii