Nocoń: W środę spróbujemy tą dzisiejszą porażkę odrobić

Szkoleniowiec Górali na gorąco po przegranym meczu z Górnikiem Łęczna zachował spokój. W środę, w kolejnym meczu, tym razem u siebie z Olimpią Grudziądz, jego zespół będzie chciał się odegrać.

Adam Nocoń
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

Adam NOCOŃ, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała: - Był to taki mecz, że ten zespół, który strzeli pierwszy bramkę to wygra i to właśnie w przerwie powiedziałem mojej drużynie. Do tego momentu mecz był wyrównany, typowa gra na remis - wygrywa ten zespół, który pierwszy zdobywa gola. Niestety zabrakło nam dziś tej jednej akcji. Przyznaję, że w ofensywie nie prezentowaliśmy się dobrze i to zaważyło o wyniku tego spotkania. W momentach, gdy przeprowadzaliśmy akcje ofensywne, kontrataki czy ataki pozycyjne to brakowało wykończenia, dobrego rozegrania i ostatniego podania. Dlatego wracamy do Bielska z zerowym bilansem punktowym. To martwi, takich meczy nie powinniśmy przegrywać. Cieszę się, że kolejna próba już w środę i spróbujemy tą dzisiejszą porażkę odrobić.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~kibic 60Użytkownik anonimowy
~kibic 60 :
No photo~kibic 60Użytkownik anonimowy
Trudno słuchać tych bzdur powtarzanych przez kolejnych trenerów. Pan Nocoń niestety nie posiada umiejętności na 1 ligę. Piłkarze bez ambicji. Prezes bez kompetencji i na dodatek oszukuje kibiców. Pan Prezydent jako przedstawiciel głównego sponsora nie wie jak zareagować w danej sytuacji. Poziom dna kompetencyjnego osiągnęliśmy w zeszłym sezonie. W chwili obecnej nie jestem w stanie wskazać w którym miejscu jesteśmy. Jak długo jeszcze musimy znosić to dziadostwo na poziomie piłki amatorskiej. Przepraszam amatorów oni przynajmniej mają ambicje. Apeluje do kibiców nie popierajcie dalej tej tej sytuacji, bo na wyjazdy będziemy mogli chodzić piechotą. Pokażmy swoją siłę nie przychodźmy na mecze, nie bądźmy bezjajeczni jak wszyscy wyżej wspomniani.
10 wrz 17 07:45 | ocena:100%
Liczba głosów:7
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~totUżytkownik anonimowy
~tot :
No photo~totUżytkownik anonimowy
Piłkarze bez ambicji dziadostwo,druga liga pewna w Bielsku-Białej.Ci piłkarze to może nadają się do C-klasy,a taki ładny stadion.Po wyborach samorządowych jak PiS przejmie władze w Bielsku,miasto pozbędzie się udziałów będzie po klubie.Taka przyszłość czeka TS -Podbeskidzie.
10 wrz 17 08:10 | ocena:86%
Liczba głosów:7
86%
14%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~wierny kibicUżytkownik anonimowy
~wierny kibic :
No photo~wierny kibicUżytkownik anonimowy
Nie wiem o czym bredzi trener Nocoń tych punktów już się nie da odrobić ,mecz można przegrać ale po walce a to co pokazali piłkarze to anty futbol ,ale to wina również zarządu klubu ,który pozbywa się kiepskich piłkarzy ale na ich miejsce sprowadza jeszcze słabszych ,takich których pozbywają się kluby ,w ten sposób i tak myślącym trenerze w Bielsku będą rozgrywki na poziomie okręgowym ,a chyba budując taki stadion inne były cele miasta ,więc czas zacząć od zarządu potem trener a następnie dobór piłkarzy
10 wrz 17 13:42 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii