Sparingi niepotrzebne. Plany Podbeskidzia na przerwę reprezentacyjną

Piłkarze Podbeskidzia w najbliższy weekend nie zagrają ze Stalą Mielec. Podczas przerwy piłkarze Adama Noconia nie rozegrają jednak żadnego sparingu.

Podbeskidzie
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

Największym pozytywem występu Podbeskidzia w Suwałkach było to, że zespół Adam Noconia wrócił z dalekiej wyprawy cały i zdrowy, bo żaden z piłkarzy nie nabawił się urazu. Przypomnijmy, że wciąż nie trenują Adrian Rakowski i Paweł Moskwik. Obaj będą mieli teraz trochę czasu na to, aby dojść do pełni sprawności, bo zespół spod Klimczoka nie rozegra w nadchodzący weekend meczu ze Stalą Mielec. Spotkanie to zostało bowiem przełożone na 22 listopada.

 

Do niewielkiej korekty doszło też w przypadku pierwszego meczu rundy rewanżowej. Bielszczanie, jeżeli spotkania ze Stadionu Miejskiego nie są pokazywane w telewizji Polsat, wszystkie mecze u siebie rozgrywają zwyczajowo w soboty o godz. 18.00. W przypadku starcia z Chrobrym Głogów doszło do zmiany terminu zawodów. Mecz odbędzie się w piątek, 17 listopada, o godz. 18.00. Zmiana ta została przeprowadzona na prośbę ekipy z Głogowa, a w Bielsku-Białej nie widziano żadnych przeciwwskazań, aby jej nie dokonać.

 

Podczas poprzednich przerw na potrzeby reprezentacji, czyli we wrześniu i październiku, Podbeskidzie rozgrywało mecze kontrolne. Tym razem jednak żadnego sparingu nie będzie i do meczu z Chrobrym zespół trenera Noconia będzie przygotowywał się we własnym zakresie. Zaczął już wczoraj, a na dziś zaplanowano dwa treningi.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Tomasz. Użytkownik anonimowy
~Tomasz. :
No photo~Tomasz. Użytkownik anonimowy
W piątek się pocalujcie
8 lis 17 16:02 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~hmjkUżytkownik anonimowy
~hmjk :
No photo~hmjkUżytkownik anonimowy
kpina.......piątek
9 lis 17 13:56 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii