Mandrysz: Niestety, zagraliśmy katastrofalnie

Wyraźnie zasmucony trener piłkarzy z Bukowej. Po kolejnej przegranej i nierównej grze zawodników powodów do zadowolenia nie ma.

Piotr Mandrysz
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Piotr MANDRYSZ, trener GKS-u Katowice: - Nie tak miała wyglądać pierwsza połowa. Niestety, zagraliśmy katastrofalnie. Już początek meczu i błąd przy wyprowadzaniu piłki i przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Druga i trzecia bramka tylko nas dobiły. Zanosiło się, że przegramy tu w wysokich rozmiarach. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę rzeczy i w drugiej połowie staraliśmy się odwrócić losy spotkania. Myślę, że druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Niestety zabrakło czasu, aby wyciągnąć choćby na remis. Choć takie okazje mieliśmy. Żadna to satysfakcja, porażka to porażka. Chciałbym, aby moja drużyna grała tak, jak w drugiej połowie.

 

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~JokerUżytkownik anonimowy
~Joker :
No photo~JokerUżytkownik anonimowy
Kolejny trener w Katowicach jest be, a nikt nie zająknie się o beznadziejnych wkładach do koszulek! Z tymi who jami nawet Mourinho nic by nie zwojował, bo ambicji nie mają nawet na okręgówkę!
17 wrz 17 18:05 | ocena:83%
Liczba głosów:6
83%
17%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~SzolkaUżytkownik anonimowy
~Szolka :
No photo~SzolkaUżytkownik anonimowy
Nie drzijcie gymbów po trynyrze, obiecoł pora rzeczy to dejcie mu porobić trocha i tyn bajzel ogarnoć. My powinni sie zajonc tymi wkładami do koszulek coby zrozumili co to Gieksa je i czego wymogomy od tych co przywleknom klubowy herb na pierś.
18 wrz 17 00:23 | ocena:71%
Liczba głosów:7
71%
29%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HL1964Użytkownik anonimowy
~HL1964 :
No photo~HL1964Użytkownik anonimowy
Daj chlopie spokoj sobie!!!!
17 wrz 17 16:59 | ocena:86%
Liczba głosów:7
14%
86%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii