Mandrysz: Nikt nie obroniłby strzału Posinkovicia

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice

Błędy zgubiły GKS Katowice, zdaje się mówić trener zespołu, który przegrał 1:2 z Ruchem Chorzów.

Piotr MANDRYSZ, trener GKS-u Katowice: - Zagraliśmy dobre spotkanie, a w drugiej połowie bardzo dobre, ale w piłce liczy się to co wpadnie do siatki. Przed przerwą były dwa błędy i rywal strzelił dwa gole. Po zmianach nasza gra nabrała płynności, mieliśmy coraz większą przewagę. Gdy jednak chwyciliśmy rywala za gardło, sędzia przerwał mecz na kilka minut (miejscowi kibice odpalili środki pirotechniczne i boisko było zadymione – przyp. red.). Nie mam pretensji do moich zawodników odnośnie determinacji, walki, jakości, ale popełniamy za dużo błędów, dlatego straciliśmy 21 goli. To jest nasz problem, musimy coś z tym zrobić.
Czy Nowak mógł się zachować lepiej przy golu Posinkovicia? Napastnik Ruchu oddał strzał w ekwilibrystyczny sposób, piłka nabrała jeszcze rotacji, żaden bramkarz nie obroniłby tego uderzenia.