Mandrysz: Pragnę podziękować kibicom, bo wspaniale wspierali drużynę

Wreszcie trener GieKSy miał powody do zadowolenia z wyniku i gry zespołu. Jednak, jak zaznaczył, trzeba jeszcze popracować nad słabościami.

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

Piotr MANDRYSZ, trener GKS Katowice: - Wreszcie mogę powiedzieć, ze jestem w niezłym nastroju po dwóch wcześniejszych spotkaniach. Najtrudniejszy moment, jak strzeliliśmy gola, bo przypomniał mi się film z poprzednich meczów i obawiałem się, że znowu wypuścimy zwycięstwo z rąk. Dzisiaj jednak graliśmy dobrze. Nie posiadaliśmy piłki tak często jak przeciwnik, ale byliśmy dużo bardziej konkretni pod bramką  rywali. Z naszych akcji oskrzydlających padł gol, świetna interwencja nogą Radka Janukiewicza, po której sparował piłkę na słupek, to były sytuacje z gatunku takich, których przeciwnik nie miał. Cieszę się, że wreszcie przełamaliśmy klątwę stadionu przy Bukowej. Mówię o okresie, gdy ja tu pracuję. Chciałbym podkreślić mądrą grę zespołu, potrafiliśmy utrzymać się przy piłce w trudnych momentach, co nie udało się nam w Legnicy. Dzisiaj zespół funkcjonował lepiej. Na pewno jest co poprawiać, bo wiem, jakie są nasze słabości, ale wierzymy głęboko, że będziemy grali coraz lepiej. Pragnę podziękować kibicom, bo wspaniale wspierali drużynę i tego na pewno potrzebujemy. Myślę, że jeżeli na następnych spotkaniach będzie podobny klimat, to drużyna z pewnością się odwdzięczy dobrą i skuteczną grą.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~GregUżytkownik anonimowy
~Greg
No photo~GregUżytkownik anonimowy
do ~D:
No photo~DUżytkownik anonimowy
24 sie 17 08:48 użytkownik ~D napisał
Comment removed due to violation of forum rules.
Boli cie smrodzie ze tu wypisujesz i dobrze ma bolec niedługo przestaniecie istnieć a o frekwencję sie nie martw poprawi sie
24 sie 17 09:33 | ocena:100%
Liczba głosów:7
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
ruch może porządzić sie ino w Haydukach nocami po swoich ainfartach z żulami, hihi... :)))
Na \G/órnym Śląsku rządzi KS\G/ i nasi przyjaciele z katowickiej \G/ieKSy.
24 sie 17 15:11 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii