Strzela tylko w „okręgówce”, ale jak i ile!

Niecodziennym wyczynem popisał się w niedzielę Paweł Wojciechowski. Napastnik Odry w meczu drużyny rezerw z GLKS Kietrz (7:1 strzelił 5 z 7 goli!).

Wojciechowski
 fot. odraopole.pl  /  źródło: Materiał prasowy

Taki dorobek musi robić wrażenie nawet w realiach klasy okręgowej. 27-letni napastnik tej jesieni w kilku występach w „okręgówce” zdobył już dwucyfrową liczbę bramek. Wciąż jednak nie doczekał się premierowego występu w wyjściowym składzie pierwszego zespołu niebiesko-czerwonych. Jego dotychczasowy bilans pobytu w Opolu to trzy wejścia z ławki. Ostatnie – ponad miesiąc temu, podczas przegranego spotkania w Suwałkach.
- Paweł był powołany na mecz ze Stomilem, miał jechać z nami, ale wypadł wskutek zatrucia pokarmowego. Potem dochodził przez tydzień do siebie, dlatego w niedzielę zagrał w rezerwach. Wszyscy w zespole trzymają się, są zdrowi, walczą o swoje i stąd nasza wysoka pozycja w tabeli – mówi Mirosław Smyła, trener Odry.
Przygoda Wojciechowskiego z beniaminkiem miała wyglądać zupełnie inaczej. Wcześniej przez półtora sezonu był silnym punktem Chrobrego Głogów. W Opolu przegrywa jednak rywalizację. Nawet jeśli na ławce siada inny nominalny napastnik, Szymon Skrzypczak, to na „dziewiątce wychodzi od pierwszej minuty Marek Gancarczyk. - Paweł przyszedł do nas w trudnym momencie. Nie trenował z zespołem, nie grał w sparingach, przepadł mu letni okres przygotowawczy. Dostał trzy szanse, ale te zmiany wychodziły mu średnio. Będziemy musieli usiąść, porozmawiać, zastanowić się, co dalej i podjąć jakieś męskie decyzje – dodaje Smyła.
Jeszcze w końcówce letniego okna transferowego mówiło się, że Wojciechowski może wylądować w Wigrach Suwałki czy Ruchu Chorzów. Zimą temat zmiany otoczenia prawdopodobnie więc wróci.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~garnUżytkownik anonimowy
~garn :
No photo~garnUżytkownik anonimowy
TO TYLKO ŚWIADCZY O TYM JAK KIEPSKIM TRENEREM JEST SMYŁA, MOŻNA SIĘ DOMYŚLAĆ ŻE NIE CHODZI O UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKIE WOJCIECHOWSKIEGO TYLKO JAKIŚ KONFLIKT, ALE TO I TAK JEST WNIOSEK, ŻE SMYŁA JEST KIEPSKIM TRENEREM -NIE MA ANI JEDNEGO SUKCESU W KARIERZE, MA ZA TO KILKA KLĘSK- TAKI TO NIBY TRENER. ODEJDŹ "trenerze" I NIE SZKODŹ ODRZE!
6 lis 17 00:33
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~tgUżytkownik anonimowy
~tg :
No photo~tgUżytkownik anonimowy
wypożyczyc go do Gwarka TG panie trenerze
26 paź 17 07:04 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii