Mirosław Smyła: Na boisko wyszło jedenastu żołnierzy

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice

Ważna wygrana 2:1 Odry Opole w meczu z groźną Chojniczanką Chojnice. Trener beniaminka nie szczędził pochwał dla swojego zespołu.

Mirosław SMYŁA, trener Odry Opole: - Fajnie się wygrywa, czuć dobrą atmosferę szatni. Na boisko wyszło dziś jedenastu żołnierzy. To sportowa złość po GKS-ie Katowice, gdzie w kuriozalnych okolicznościach straciliśmy bramkę. Teraz nie trzeba było zespołu motywować. Rywalizacja na boisku w pierwszej połowie była dziś po naszej stronie, mimo tego, że zespół Chojniczanki pierwszy zdobył bramkę, ale później ta determinacja, walka na każdym metrze boiska sprawiły, że mecz mógł się podobać. No i to co cieszy, była jakość, która przełożyła się na bramki. Pokazaliśmy też, że potrafimy kreować grę w ataku pozycyjnym. Natomiast Chojniczanka w drugiej połowie postawiła wszystko na jedną kartę i w pewnym momencie grała trzema napastnikami, ale dziś szczęście wreszcie po naszej stronie. Zapanowaliśmy nad demonami przeszłości. Podziękowania dla zespołu, że chce się rozwijać i zawsze można z nimi pracować.