Miedź chce wrócić do skutecznej gry w... Chorzowie

W piątek o godz. 20.45 przy Cichej w Chorzowie Ruch będzie podejmował Miedź Legnicę. Szkoleniowiec legniczan liczy na sukces.

Dominik Nowak
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Fokusmedia

– Ten zespół gra dużo lepiej, niż wskazuje na to tabela. Nie zmienia to faktu, że chcemy w Chorzowie wygrać. Musimy wrócić do skutecznej gry – mówi przed piątkowym meczem w Chorzowie z Ruchem trener Miedzi Legnica, Dominik Nowak.

- Chcemy coś zmienić, ale też dwie przegrane nie mogą wywołać rewolucji, tym bardziej że nie graliśmy źle. Brakowało nam skuteczności i przede wszystkim musimy wrócić do tej skutecznej gry. To jest nasze zadanie na Chorzów. Dużo nad tym pracowaliśmy, jak również nad tym, by uniknąć tracenia bramek w takich sytuacjach, jakie ostatnio nam się przydarzały – wylicza Dominik Nowak.

Sytuacja kadrowa w legnickiej drużynie przed wyjazdem na mecz z Ruchem jest bardzo dobra. Za kartki pauzuje, co prawda, skrzydłowy Michał Bartkowiak, ale wszyscy pozostali zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry. – To dla mnie bardzo ważne, bo wreszcie przepracowaliśmy cały tydzień w pełnym składzie. W zespole jest rywalizacja, ale też dobra atmosfera. Wiemy, że do Chorzowa jadą kibice Miedzi i bardzo chcemy tam wygrać – dodaje trener Miedzi.

 

Z tej samej kategorii