GKS Tychy wzmocni dobry znajomy Tarasiewicza?

Keon Daniel to zawodnik, który może tej zimy wzmocnić GKS Tychy. Środkowy pomocnik rodem z Trynidadu i Tobago, który 16 stycznia skończy 31 lat, to dobry znajomy trenera Ryszarda Tarasiewicza z Miedzi Legnica.

Miedz Legnica - Chrobry Glogow
 fot. Paweł Andrachiewicz  /  źródło: Pressfocus

Prócz „Miedzianki”, w naszym kraju Daniel bronił również barw Floty Świnoujście. Łącznie na poziomie I ligi rozegrał 68 spotkań i strzelił 2 gole. Nie ulega wątpliwości, że w optymalnej formie to zawodnik, który może wyróżniać się na tym poziomie, tyle że… No właśnie – jego dyspozycja stanowi pewną niewiadomą, skoro przez ostatnie pół roku, od chwili rozstania z Miedzią, nie grał w piłkę. Dlatego też w przyszłym tygodniu ma pojawić się w Tychach, mając status gracza testowanego.

 

Dodajmy, że ostatecznie nie doszło wczoraj w klubie do awizowanego na naszych łamach spotkania w sprawie Seweryna Gancarczyka. 36-letniemu obrońcy 31 grudnia wygasł kontrakt z GKS-em, a Ryszard Tarasiewicz chce, by podpisał nową umowę i pomógł zespołowi w walce o utrzymanie. Zdanie to podzielają jednak nie wszyscy działacze GKS-u. Jak usłyszeliśmy, decyzja odnośnie przyszłości byłego reprezentanta Polski ma zapaść do końca tygodnia.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~Tyski funUżytkownik anonimowy
~Tyski fun :
No photo~Tyski funUżytkownik anonimowy
Ojej! Żywy muszyn będzie do obejrzenia w Tychach! Na pewno wzrośnie frekwencja tak ze 2x!
10 sty 19:24 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii