Kamil Zapolnik już wkrótce w GKS-ie Tychy

GKS Tychy porozumiał się z Wigrami Suwałki w sprawie transferu Kamila Zapolnika. Szczegóły tej transakcji mają być znane jutro.

Gornik Zabrze - Wigry Suwalki
 fot. Michał Gołda  /  źródło: Pressfocus

GKS Tychy jest najbardziej aktywnym graczem na rynku transferowym spośród wszystkich I-ligowych klubów. Praktycznie nie ma tygodnia, w którym nie pojawiłaby się informacja o tym, że dany zawodnik wzmacnia zespół z ulicy Edukacji. Dziś pojawiła się informacja, że GKS porozumiał się z Wigrami Suwałki w sprawie transferu Kamila Zapolnika. Nowinę tę przekazał za pośrednictwem Twittera Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

 

 

Zapolnik, 24-letni napastnik rodem z Białegostoku, w zeszłym sezonie I ligi strzelił 12 goli. Był drugim najskuteczniejszym graczem Wigier Suwałki w tych rozgrywkach (najlepszy, Damian Kądzior, trafiał do siatki rywali 14-krotnie). Nowy nabytek GKS-u Tychy był zawodnikiem zespołu z Suwałk od rundy wiosennej sezonu 2014/15 z półroczną przerwą na grę w Olimpii Zambrów. Swoją karierę rozpoczynał we Włókniarzu Białystok, występował również w zespołach juniorskich Jagiellonii. 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~KorwinUżytkownik anonimowy
~Korwin :
No photo~KorwinUżytkownik anonimowy
Mam nadzieje że Tyski Sport poważnie wziął się za robotę. Piłkarze są sprowadzeni wg klucza a nie jak w poprzednich latach kto był wolny. Wydaje się że ekipa personalnie jest silniejsza. Jeśli chodzi o trenera moim zdaniem da sobie radę. Poradził sobie gdy przejmował drużynę w bardzo złej sytuacji w tabeli oraz zespół w rozsypce mentalnej. Jeśli chodzi o mnie to zapowiadany przed rokiem awans w ciągu dwóch sezonów. Uważam że jeśli przesunie się do 19 roku nie będzie wielkiej afery a jak będzie wg. umowy oczywiście będę zadowolony. Warunkiem jest to że Klub będzie prowadzony wg. planu a większość posunięć Zarządu będzie przemyślana i trafna. Jeśli będzie normalnie to rok zwłoki można podarować ponieważ poprzedni rok był stracony. Tak aktywni powinni być rok temu i dlatego ta strata. No cóż ludzie są omylni ważne że wyciągają z tego naukę. Wiem że krytykować jest bardzo łatwo , lecz krytykowanych nikt nie przymusza aby robili to czym się zajmują.
6 lip 17 16:09 | ocena:67%
Liczba głosów:3
33%
67%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~K.K.Użytkownik anonimowy
~K.K. :
No photo~K.K.Użytkownik anonimowy
MAmy transfery bo sie kasa znalazla. Bez tego nie bylo by tylu nowych pilkarzy.
6 lip 17 21:26
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Tylko Tyski GKSUżytkownik anonimowy
~Tylko Tyski GKS :
No photo~Tylko Tyski GKSUżytkownik anonimowy
Transfery naprawdę robią wrażenie, pozostaje tylko pytanie czy uda się trenerowi Szatałowowi zgrać wszystkich przed rozpoczęciem sezonu ........ Trzymam kciuki i EKSTRAKLASA EKSTRAKLASA GKS !!!!!!!!
6 lip 17 15:11 | ocena:100%
Liczba głosów:3
0%
100%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii