Rocha: Wierzę, że od tej wygranej zaczniemy się piąć w górę tabeli

Szkoleniowiec Ruchu Chorzów wreszcie ma powody do zadowolenia i optymizmu. Wygrana na wyjeździe z Pogonią Siedlce ma swoją wartość.

Pogon Siedlce - Ruch Chorzow
 fot. Lukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Juan Ramon ROCHA: trener Ruchu Chorzów: - Po raz trzeci zasiadam w sali konferencyjnej jako trener Ruchu. Po poprzednich dwóch spotkaniach byłem bardzo zmartwiony, bo w obu przypadkach mieliśmy zwycięstwo w swoich rękach, ale w ostatnich sekundach je traciliśmy. Cały czas jednak wierzyłem. Ta pomeczowa radość zawodników i całego sztabu była odzwierciedleniem tego, jaka atmosfera panuje w naszym zespole. Mamy bardzo młodą drużynę. Tym młodym chłopakom próbuję przekazać swoją filozofię opartą na grze ofensywnej. Nie jest łatwo to wprowadzić w tak krótkim czasie. Myślę, że dzisiaj byliśmy lepsi od przeciwnika. Były momenty, kiedy Pogoń zmuszała nas do obrony. Utrata bramki w 84. minucie na pewno nie była mobilizująca, mieliśmy w pamięci poprzednie mecze. Znów znaleźliśmy się w podobnej sytuacji. Czeka nas długa podróż do Chorzowa, ale wracamy zadowoleni ze zwycięstwa. Przed nami kolejne spotkania, zaczynamy o nich myśleć. Wierzę, że od tej dzisiejszej wygranej zaczniemy się piąć w górę tabeli – dodał argentyński szkoleniowiec „Niebieskich”.

Komentarze (7)

Napisz komentarz
No photo
No photo~OlafUżytkownik anonimowy
~Olaf :
No photo~OlafUżytkownik anonimowy
Drużyna Ruchu zdobyła 7 p. w 10 meczach. To nie jest dużo ale patrząc na problemy z jakimi się borykali można powiedzieć, że te punkty zdobyli w 7 meczach, ponieważ w pierwszych 3 spotkaniach grali juniorzy. Drużyna zgrywa się więc trakcie sezonu. Zeby rozliczyć tych chłopaków powinno się to zrobić po 20 kolejkach. Przykład to Cracovia, która w 10 meczach zdobyła zaledwie 6 oczek mając skład wzmocniony i nikt sie nie rozpisuje o nich w kontekscie spadku z ligi. Poczekajmy.
25 wrz 17 20:50 | ocena:60%
Liczba głosów:10
40%
60%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~DominatoRUżytkownik anonimowy
~DominatoR :
No photo~DominatoRUżytkownik anonimowy
Gucio wiązanka po meczu ze ho ho :) Tak powinno być. Widać ze chłopaki super sie cieszyli, po wygranej. Załamanie po spadku jest widoczne, sami juniorzy i kilku obiecujących chłopaków potrzebowała, czy nadal potrzebuje czasu. Jest dopiero na plusie 2 ale krok po kroku dogonimy i przegonimy drużyny na dole tabeli. Musimy przełknąć rzeczywistość jaka jest i patrzeć do przodu.
24 wrz 17 21:44 | ocena:50%
Liczba głosów:16
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~BaranUżytkownik anonimowy
~Baran :
No photo~BaranUżytkownik anonimowy
Teraz my kibice muszymy sie zmobilizować i nie ino narzekać. Nie szkodzic klubowi , zorganizować sie. I na CICHO, zeby bolo gośno.
24 wrz 17 20:43 | ocena:56%
Liczba głosów:16
56%
44%
| odpowiedzi: 4
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii