Jerzy Brzęczek: „Może będzie nam łatwiej?”

Zagłębie Sosnowiec niespodziewanie pokonało GKS Katowice 1:0. Niespodziewanie, bo zwłaszcza przebieg pierwszej połowy na takie rozstrzygnięcie nie wskazywał. Nic dziwnego, że szkoleniowiec gości był na pomeczowej konferencji mocno przybity ostatecznym rozstrzygnięciem.

Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

- Trudno po takim meczu o sensowną analizę na gorąco. W I połowie stworzyliśmy dużo sytuacji, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Tymczasem zaraz po przerwie przeciwnik, który wcześniej miał kłopoty z konstruowaniem akcji, zdobył bramkę w sposób, na jaki się uczulaliśmy - przyznał szkoleniowiec GieKSy, Jerzy Brzęczek. - Jesteśmy rozczarowani wynikiem. Ale... może będzie nam łatwiej, jeżeli będziemy teraz gonić czołówkę?

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~otto Użytkownik anonimowy
~otto :
No photo~otto Użytkownik anonimowy
to co pokazały Katowice w Sosnowcu to chwała za fajną gre ale fajną grą się nie wygrywa i dlatego jak to mówią Katowice grały a3 punkty zostały w Sosnowcu . Jestem kibicem za rzeki ale Katowice dziękujcie Panu Brzęczkowi za to co on robi dla waszego klubu.Ja w przeciwięstwie co do niektórych pracowników Katowickiego Sportu patrze obiektywnie
19 mar 17 00:03 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~CVUżytkownik anonimowy
~CV :
No photo~CVUżytkownik anonimowy
Niestety ale Brzzcek ulegl....presji skladu :(prosic niew iem ajk sie pisze garl a foszmanczykiem bardzo dobrze a;e moze grac jeden spoza uni wiec brzeczek aby ceramigic nie byl zly sciagnal prosicai wpuscil ceragimicia BLAD!!
18 mar 17 20:28 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii