Szatałow: Zdarzają się takie mecze i trzeba podnieść głowę

Po meczu w Chojnicach, który tyszanie przegrali 3:0 z Chojniczanką trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi opiniami.

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
 fot. Lukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Jurij SZATAŁOW, trener GKS-u Tychy: - Przede wszystkim gratuluję zwycięstwa koledze. Przez pierwsze 30 minut powtórzyła się historia z Olsztyna, jeszcze nie dojechaliśmy, do głosu doszła Chojniczanka, która strzeliła dwie piękne bramki, to trzeba przyznać. Do bramkarza pretensji nie można mieć. Samobój wybił nas z gry. Zdarzają się takie mecze i trzeba podnieść głowę. Za cztery dni mamy kolejny mecz i trzeba walczyć dalej.

 

Krzysztof BREDE, trener Chojniczanki Chojnice: - Chciałbym podziękować za gratulacje i ze swojej strony pogratulować drużynie, moim piłkarzom i całemu sztabowi szkoleniowemu za przygotowania zespołu do tego meczu. Po spotkaniu w Opolu troszeczkę byliśmy w nie takich nastrojach. Wiedzieliśmy, że tam przegraliśmy mecz, mimo, że nastawialiśmy się na przynajmniej jeden punkt. Jednak zrobiliśmy dobrą analizę, a zespół był podrażniony i zmotywowany do tego, aby odnieść zwycięstwo. To się udało. Bardzo dobra praca podczas cyklu tygodniowego zaowocowała tą wygraną.

Komentarze (6)

Napisz komentarz
No photo
No photo~MarioUżytkownik anonimowy
~Mario :
No photo~MarioUżytkownik anonimowy
Trzeba było się zdecydować jednak na kontrakt dla trenera Bartoszka przed sezonem skoro tak bardzo było blisko podpisania umowy . Raczej w tym sezonie zapomnijmy o tym że GKS będzie walczył o ekstraklasę!!
11 wrz 17 18:00 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
| odpowiedzi: 2
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~mateuszUżytkownik anonimowy
~mateusz :
No photo~mateuszUżytkownik anonimowy
Nic-z-tego-nie-bedzie-panie-Szatalow.Nadchodzi-czas-pozegnan
11 wrz 17 14:05 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kazUżytkownik anonimowy
~kaz :
No photo~kazUżytkownik anonimowy
Szatałow czas się zabierać z Tychów
12 wrz 17 10:42 | ocena:100%
Liczba głosów:3
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii