Na derby mobilizują najmłodszych

Sobotnim derbami z GKS-em Katowice tyski klub zainauguruje akcję „Edukujemy na 7”, skierowaną do najmłodszych kibiców, uczęszczających do przedszkoli czy szkół podstawowych.

GKS Tychy
 fot. gkstychy.info  /  źródło: Materiał prasowy

- Konsekwentnie dążymy do kreowania wizerunku Stadionu Miejskiego w Tychach jako przyjaznego, bezpiecznego miejsca, sprzyjającego rodzinnym wyjściom. Jesteśmy głęboko przekonani, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych kibiców, zbudujemy na lata społeczność przywiązaną i oddaną naszej drużynie – mówi Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.
Przedszkola i szkoły, które zgłoszą się do akcji, cyklicznie będą odwiedzane przez zawodników GKS-u. Uczniowie szkół, które zadeklarują chęć udziału w akcji, otrzymają książeczki, w których zbierać będą naklejki - przyznawane za każdego dorosłego opiekuna przyprowadzonego na mecz. Dzieci, klasy, przedszkola i szkoły będą rywalizowały w odrębnych kategoriach o zwycięstwo, o którym zadecyduje ilość zebranych punktów. Przewidziano nagrody zarówno indywidualne – za największą liczbę zgromadzonych naklejek – jak i grupowe, dla najlepszych przedszkoli i szkół. M.in. – możliwość wzięcia udziału w treningu I drużyny, rozegrania na tyskim obiekcie spotkania pokazowego w przerwie któregoś z ligowych meczów GKS-u czy nawet zorganizowania na stadionie zakończenia roku szkolnego! Jedno trzeba tyskiemu klubowi oddać – tam dział marketingu z pewnością nie śpi.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Brawo Tychy.....
Bardzo dobry pomysł na przyciągnięcie większej liczby fanów.
Tylko jak kreujecie-promujecie "przyjazny" stadion to zapraszajcie wszystkich gości bez wyjątków.
A jak kreujecie-promujecie "bezpieczny" stadion to Edukujcie również swoich kibiców żeby byli bardziej gościnni, wykazywali mniej wrogości i nie prowokowali zaproszonych gości szukając zaczepki.

ps. - bez aluzji do Waszego klubu - dotyczy to grup kibicowskich we wszystkich klubach,
każda ekipa na swoim stadionie jest liczniejsza, mocniejsza i przez to czuje się bezpieczniej,
silniejszym nie powinno w zależeć do niepotrzebnych spięć i dążyć do konfrontacji ze słabszymi
a jak ci słabsi goście prowokują : wyzywają i śpiewają obelgi pod adresem gospodarzy (jak np.Arka w Zabrzu) to wystarczyło ich w tym momencie zagłuszyć głośniejszym dopingiem lub wygwizdać. U nas gwizdał i śpiewał cały stadion (Torcida + wszystkie pikniki) a oni nie umieli tego przebić. No a dążenie gospodarza bo bezpośredniej walki na czy pod stadionem uważam już za brak honoru.
25 paź 17 17:56 | ocena:75%
Liczba głosów:8
75%
25%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii