Czekają na ważną decyzję

Dziś rano przedstawiciele PZPN gościć będą na stadionie w Bytowie, na którym pojutrze o godz. 18.00 – w myśl terminarza – rozpocząć ma się mecz Drutexu-Bytovii z GKS-em Tychy.

KORONA KIELCE - POGON SZCZECIN
 fot. Lukasz Laskowski  /  źródło: Pressfocus

Gospodarze już we wtorek zwrócili się do związku z wnioskiem o przełożenie zawodów z uwagi na zły stan murawy, na co tyszanie zareagowali jednak z dezaprobatą, również sporządzając pismo do PZPN.
– Przygotowujemy się do meczu normalnym trybem. Nie zgadzamy się na przekładanie meczu i czekamy na decyzję – podkreśla Krzysztof Trzosek, rzecznik GKS-u.
W Bytowie na takie podejście tyszan wzruszają ramionami. - Jeśli PZPN zdecyduje, że mamy grać, to zapewniam, że boisko będzie uprzątnięte i czyste. Nie możemy jednak zagwarantować, że bezpieczne. Nie mamy podgrzewanej płyty, dlatego nie będzie miękkie, a twarde i przez to niebezpieczne. Dlatego uważamy, że lepiej sobie odpuścić – przekonuje Janusz Wiczkowski, prezes Drutex-Bytovii. Decyxja PZPN będzie znana dziś najpewniej do południa.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
~lewyobrońca :
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
Kolejny przykład na to, że klub typu ludzie związani z klubem, kibice i wsparcie lokalnego biznesu+miasta odchodzi do lamusa. Z całym szacunkiem dla Bytowa klub nie ma zaplecza, kibiców i warunków do gry w I lidze. Zbiera jednak piłkarzy, którzy nie mieszczą się w swoich klubach, funkcjonuje jako dobre rezerwy jakiegoś klubu i ma duży wpływ na układ tabeli. Wg mnie Chojnice podobnie, zobaczycie jakoś dziwnie pod koniec sezonu niektórzy będą mogli z nimi wygrać.
8 mar 08:37 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
~Kibic :
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
Nie zwlekajac nalezy Tychom przyznać 3 Punkty walkowerem a bytowianom odebrać zonajmniej 6 punktów do czasu az wybuduja nowy Kryty stadion .
8 mar 08:38 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~ŁazyUżytkownik anonimowy
~Łazy
No photo~ŁazyUżytkownik anonimowy
do ~lewyobrońca:
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
8 mar 08:37 użytkownik ~lewyobrońca napisał
Kolejny przykład na to, że klub typu ludzie związani z klubem, kibice i wsparcie lokalnego biznesu+miasta odchodzi do lamusa. Z całym szacunkiem dla Bytowa klub nie ma zaplecza, kibiców i warunków do gry w I lidze. Zbiera jednak piłkarzy, którzy nie miesz
Bo to pierwszy raz w tym chorym związku takie wały,juz wiele lat temu Krisbut Myszko tak robił pozdrowienia dla trzeźwo wiszącego polska kopana
8 mar 09:16
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii