Jeden wyjazd GieKSy, ale zagraniczny?

Piłkarze GKS-u jeszcze przez ponad tydzień mieć będą okres roztrenowania. W gabinetach działaczy trwa natomiast kreślenie zarysu zimowego okresu przygotowawczego drużyny.

Trening GKS Katowice
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

Jeden, ale zagraniczny? Piłkarze GKS-u jeszcze przez ponad tydzień mieć będą okres roztrenowania. W gabinetach działaczy trwa natomiast kreślenie zarysu zimowego okresu przygotowawczego drużyny. - Doceniłem w pewnym momencie możliwość trenowania na zielonych boiskach, a później powrotu na takowe i gry o punkty - mówił nam krótko po ostatnim meczu jesieni trener Piotr Mandrysz. To dość jasna deklaracja, że zależy mu na ewentualnym zgrupowaniu „w ciepłych krajach”. I być może takowe znajdzie się w planach.

Dyrektor Tadeusz Bartnik ma w najbliższym czasie podjąć wstępną decyzję co do wyboru miejsca takiego obozu (Turcja, może Cypr). Wyjazd na południe kontynentu oznaczałby jednak najprawdopodobniej, że pierwsze - krajowe - zgrupowanie w styczniu miałoby charakter „dochodzeniowy” i odbyło się na miejskich obiektach w Katowicach.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
Żadne ciepłe kraje! Niech się przygotowują po kolana w błocie i śniegu, tylko wtedy można będzie powiedzieć w marcu ze są przygotowani. Jakie zielone boiska w marcu? Przyjdą z Turcji i pojadą na błoto to Niepołomic i w plecy.
30 lis 17 11:30 | ocena:100%
Liczba głosów:6
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii