Marcin Janicki nowym sternikiem GieKSy. Tadeusz Bartnik dyrektorem sportowym

Po wielu tygodniach oczekiwania na następcę Wojciecha Cygana, klub z Bukowej ma nowego prezesa. Został nim Marcin Janicki.

Marcin Janicki
 fot. gkskatowice.eu  /  źródło: Materiał prasowy

Decyzją Rady Nadzorczej obowiązki prezesa zarządu GKS-u Katowice objął dr Marcin Janicki. 30-letni absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w dwóch poznańskich agencjach marketingu sportowego Sportwin oraz KIWISPORT, w których był odpowiedzialny za obszar finansów i bieżącego zarządzania firmą. Przez 2,5 roku współkierował agencją marketingową KIWIGROUP na stanowisku wiceprezesa Zarządu, pracując z takimi markami jak KKS Lech Poznań, Ekstraklasa SA, czy Krispol. W grudniu 2013 r. został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A. Od czwartku pełni funkcję prezesa Zarządu GKS GieKSa Katowice S.A.

 

Od września GKS Katowice nie miał prezesa po rezygnacji Wojciecha Cygana. Nastąpiło to po przegranym meczu GieKSy 3:0 z Zagłębiem Sosnowiec w zaległym meczu 7. kolejki Nice I ligi. Właśnie w tym meczu Dariusz Dudek debiutował w roli nowego trenera klubu z Kresowej. Wojciech Cygan rezygnował już wcześniej z funkcji prezesa klubu, gdy razem z Marcinem Janickim złożyli w maju dymisję po nieudanym finiszu GieKSy w walce o awans do ekstraklasy.

 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej poinformowano, że nowym dyrektorem sportowym GKS-u Katowice został Tadeusz Bartnik, który w przeszłości był piłkarzem ekipy z Bukowej (2004/2005, 2006/2007).

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~adam Użytkownik anonimowy
~adam :
No photo~adam Użytkownik anonimowy
najwazniejszy pion drektorski
4 lis 17 09:14
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
~Kibic :
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
Najważniejsze jest by interes w dalszym ciągu kwitł
3 lis 17 06:37 | ocena:100%
Liczba głosów:1
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Co wy robicie?!Użytkownik anonimowy
~Co wy robicie?! :
No photo~Co wy robicie?!Użytkownik anonimowy
To obcy.
2 lis 17 22:47 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii