Jest pierwszy transfer GKS-u Tychy. Kirgiz wzmocni I-ligowca

Edgar Bernhardt został nowym zawodnikiem GKS-u Tychy. Reprezentant Kirgistanu podpisał półroczną umowę z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

GKS TYCHY - WIDZEW LODZ
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

31-letni pomocnik znany jest polskim kibicom. W latach 2012-2014 był zawodnikiem Cracovii, wiosną 2015 roku reprezentował barwy Widzewa Łódź, a ostatnią rundę spędził w Stali Mielec, w której rozegrał cztery spotkania (dwa ligowe oraz dwa w Pucharze Polski). Bernhardt, urodzony na terenie dzisiejszego Kirgistanu, posiada również obywatelstwa rosyjskie i niemieckie.

 

Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Niemczech, w FC Preußen Espelkamp 1957. Grywał także w Holandii, Finlandii, a także Tajlandii i Omanie.

 

- Edgar jest piłkarzem, który - mamy nadzieję - sporo da drużynie w ofensywie. Może występować zarówno w środku boiska, jak i na skrzydłach. Jest reprezentantem swojego kraju, dlatego liczymy, że jego umiejętności i doświadczenie pozwolą podnieść jakość naszego zespołu - mówi Krzysztof Bizacki, doradca zarządu ds. sportowych.

 

- Drużyna po rundzie jesiennej wymagała wzmocnień, a dziś pierwszym zawodnikiem, który wiosną będzie występował w zielono-czarno-czerwonej koszulce został Edgar. Witamy go w klubie i mocno liczymy na jego udział w bramkach strzelanych dla GKS - dodaje prezes klubu z ulicy Edukacji, Grzegorz Bednarski.

 

Edgar Bernhardt będzie grał z numerem 32.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
Faktycznie, wzmocnienie po zbóju, ale ja wolę już ekscytować się Ekstraklasą..
18 sty 18:19 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~mateuszUżytkownik anonimowy
~mateusz :
No photo~mateuszUżytkownik anonimowy
Az-to-smierdzi-profesjonalnoscia-nieudacznika-Bednarskiego
19 sty 10:16
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii