Dudek: Ten remis jest dla mnie porażką

Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepolomice

Trener Zagłębia Sosnowiec zawiedziony tym, że nie udało się utrzymać przewagi bramkowej do końca.

Dariusz DUDEK, trener Zagłębia Sosnowiec: - Myślę, że kibice mogą być zadowoleni z dzisiejszego spotkania. Cztery bramki i nikt nie może narzekać, że sytuacji bramkowych ne było. Mecz był rozgrywany w szybkim tempie. Jednak dla mnie ten remis jest dla mnie porażką. Przy wyniku 2:0 powinniśmy zachować więcej zimnej krwi i spokojne głowy, aby ten mecz przynajmniej nie zremisować. Mamy swoje cele, jesteśmy ambitni. Mimo wszystko dziękuję swoim piłkarzom za zaangażowanie. Dużo się dzisiaj nabiegali, ale jeszcze jestem za krótko w Zagłębiu, aby pewne rzeczy poprawić. Ja ten remis traktuję jak porażkę, bo w 92 minucie mieliśmy sytuację i powinno być 3:2. Nie udało się. Chcę też podziękować naszym kibicom, którzy przyjechali nas dopingować.