Dudek: Ten remis jest dla mnie porażką

Trener Zagłębia Sosnowiec zawiedziony tym, że nie udało się utrzymać przewagi bramkowej do końca.

Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepolomice
 fot. Lukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Dariusz DUDEK, trener Zagłębia Sosnowiec: - Myślę, że kibice mogą być zadowoleni z dzisiejszego spotkania. Cztery bramki i nikt nie może narzekać, że sytuacji bramkowych ne było. Mecz był rozgrywany w szybkim tempie. Jednak dla mnie ten remis jest dla mnie porażką. Przy wyniku 2:0 powinniśmy zachować więcej zimnej krwi i spokojne głowy, aby ten mecz przynajmniej nie zremisować. Mamy swoje cele, jesteśmy ambitni. Mimo wszystko dziękuję swoim piłkarzom za zaangażowanie. Dużo się dzisiaj nabiegali, ale jeszcze jestem za krótko w Zagłębiu, aby pewne rzeczy poprawić. Ja ten remis traktuję jak porażkę, bo w 92 minucie mieliśmy sytuację i powinno być 3:2. Nie udało się. Chcę też podziękować naszym kibicom, którzy przyjechali nas dopingować.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~stary kibicUżytkownik anonimowy
~stary kibic :
No photo~stary kibicUżytkownik anonimowy
Panie trenerze, są dwie przyczyny albo Zagłębie slabo przygotowane kondycyjnie, jeżeli wszystko oki, to zostało popracować nad mentalnościa i rozmowy z psychologiem, trzeba wytlumaczyc pilkarzą po co graja, że nie tylko kasa sie liczy, bo bez kibiców nie ma to sensu
27 sie 17 10:50 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~AndyKaUżytkownik anonimowy
~AndyKa :
No photo~AndyKaUżytkownik anonimowy
Wypowiedź Dudka szczera bez owijania i tym podobnych farmazonów.Może będzie dobrze.Ta przerwa może być korzystna dla Zagłębia, a przekonamy się za dwa tygodnie.
27 sie 17 08:53 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii