Dariusz Banasik: „Zwycięzców się nie sądzi!”

Zagłębie Sosnowiec niespodziewanie pokonało GKS Katowice 1:0. Niespodziewanie, bo zwłaszcza przebieg pierwszej połowy na takie rozstrzygnięcie nie wskazywał. Nic dziwnego, że opiekun gospodarzy na pomeczowej konferencji

Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

- Mecz w Nowym Sączu tkwił w nas głęboko. Zdawaliśmy sobie sprawę, że musimy się podnieść właśnie teraz, w meczu z GKS-em - trener Dariusz Banasik odwoływał się do niełatwego tygodnia w sosnowieckiej szatni. - Decyzja o dokonaniu siedmiu zmian w wyjściowej jedenastce była trudna, ale teraz jesteśmy szczęśliwi. Z wyniku oczywiście, trzy punkty zostają u nas!

Szkoleniowiec Zagłębia nie krył, że gra jego podopiecznych nie była satysfakcjonująca. - Pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej. Ale graliśmy w niej pod wiatr i deszcz. A poza tym wiedzieliśmy - obserwując wcześniejsze mecze GieKSy, że druga część meczu będzie wyglądać inaczej. Zespół pokazał charakter i determinację. No i... zwycięzców się nie sądzi!

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~red. LeśnikowskiUżytkownik anonimowy
~red. Leśnikowski :
No photo~red. LeśnikowskiUżytkownik anonimowy
Panie "otto", pisze się - komENtarze, nie komĘtarze.

ps. Nasza redakcja chętnie pana zatrudni jak ma pan takie aspiracje. Wystarczy przysłać CV, życiorys i podanie (prośbę o pracę) Pozdrawiam.
19 mar 17 08:00 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii