Czy Łukasz Sierpina trafi do Niecieczy?

W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o zainteresowaniu ze strony Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Łukaszem Sierpiną. Na razie oficjalnej oferty brak.

Łukasz Sierpina, Podbeskidzie
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

Sierpina to bez wątpienia jeden z wyróżniających się piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała, który jednak wciąż ma ważny kontrakt z klubem spod Klimczoka (do 30 czerwca przyszłego roku). W tej sytuacji klub z ekstraklasy musiałby za 30-letniego skrzydłowego zapłacić, jeżeli chciałby go sprowadzić już tej zimy.

 

Sam zawodnik od dłuższego czasu nie ukrywał, że interesuje go ponowna gra w ekstraklasie. Przypomnijmy, że „Sierpik” na swoim koncie ma 60 rozegranych spotkań na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Koronie Kielce, dla której strzelił dwa gole. Ostatni mecz w ekstraklasie rozegrał jednak dość dawno temu, bo w maju 2016 roku, czyli krótko przed tym, jak trafił do Podbeskidzia.

 

Z tego, co udało się nam dowiedzieć, Bruk-Bet nie wystosował oficjalnej oferty do Podbeskidzia, czyli trzeba liczyć się z tym, że sprawa może trochę potrwać.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~BorysUżytkownik anonimowy
~Borys :
No photo~BorysUżytkownik anonimowy
Wszystim.dac.wolną. reke .oprzeć. sklad.na.mlodych.postawić cel.mamy.tyle.klubów w.eegionie.chlopcy.az.sie.pala.do.gry.Panowie.z.zarzadu.isjalci.do.roboty.
21 gru 17 09:43
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii