Adrian Błąd: Nieważne jak zaczynasz

- Wiemy, że Górnik gra o życie, a my chcemy doskoczyć do czuba tabeli. Takim meczem robimy wszystko ku temu, żeby zimą być spokojniejszymi - tak zwycięstwo nad spadkowiczem z ekstraklasy skomentował jeden z bohaterów spotkania w Łęcznej.

Podbeskidzie Bielsko Biala - GKS Katowice
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

ADRIAN BŁĄD (pomocnik GKS-u Katowice): - Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz. Ciężko nam się grało, bo szybko straciliśmy bramkę i to z karnego. Mecz nam się średnio układał. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, wiedzieliśmy, że Górnik gra trzema obrońcami i w kontrataku będziemy mieli sporo miejsca, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Po bramce na 1:1 Górnik się otworzył i tak się skończyło, jak się skończyło. Bardzo się cieszymy. Te trzy punkty są dla nas bardzo ważne, wywalczone na ciężkim dla nas terenie. Wiemy, że Górnik gra o życie, a my chcemy doskoczyć do czuba tabeli. Takim meczem robimy wszystko ku temu, żeby zimą być spokojniejszymi.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~KWLUżytkownik anonimowy
~KWL :
No photo~KWLUżytkownik anonimowy
Brawo. I niech te słowa będą mottem przewodnim bo ten sezon zaczęliście fatalnie ale ta liga jest tak wyrównana ,że nie ma co patrzeć na innych tylko zagryź zemby i walczyć. A w maju bedziemy widzieć jak skończycie . INO GIEKSA . K S\G/K S
13 lis 17 19:35 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Brawo Adrian Błąd w 11-ce kolejki. Ino K.S.\G/.K.S.
13 lis 17 19:24 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii