Adrian Frańczak: Mieliśmy mało okazji do zdobycia gola

GKS Katowice zremisował na własnym boisku z Odrą Opole zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry. Warto jednak podkreślić, że postawa GieKSy po raz kolejny była rozczarowująca...

Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Adrian FRAŃCZAK, piłkarz GKS-u Katowice: Można mówić o małym plusie pod tym kątem, że przegrywaliśmy w końcówce po bramce przeciwnika. Udało nam się wyrównać. Na pewno za mało mieliśmy sytuacji by wygrać to spotkanie, warunki dla obu ekip nie były sprzyjające stąd ten mecz mógł się wydawać senny. Dobrze, że na koniec wyrównaliśmy. Problem w tym, że przegrywaliśmy te spotkanie, utrzymywaliśmy się potem przy piłce, ale mieliśmy mało okazji do zdobycia bramek. Z Chojnicami mecz był bardziej otwarty, tutaj nie mieliśmy za dużo miejsca bo Odra była wycofana.

Mam nadzieję, że moja forma będzie jeszcze wyższa. Chcemy wygrywać każdy mecz i niedosyt pozostaje. Mamy teraz dwa tygodnie przerwy. Trener Mandrysz już przygotował nam przygotowania. Zagramy również z Cracovią, więc będzie to wartościowy sparing. Mam nadzieję, że przerwa pomoże nam zniwelować błędy.

 
 

 

Z tej samej kategorii