Filip Modelski: Na szczęście możemy liczyć na kibiców

Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało bezbramkowo z Chojniczanką Chojnice. Po ostatnim gwizdku spotkanie skomentował obrońca bielszczan, Filip Modelski.

Filip Modelski
 fot. Krzysztof Dzierżawa  /  źródło: Pressfocus

Remis w meczu z czołową drużyną I ligi zadowolił Podbeskidzie?
FILIP MODELSKI: Wielka szkoda, że udało nam się tylko zremisować ten mecz. Graliśmy z wiceliderem i mieliśmy szansę na zwycięstwo. Niemniej jednak ten punkt trzeba szanować i od teraz szykujemy się już do kolejnego spotkania.

 

Jakie wnioski można wyciągnąć po takim meczu?
FILIP MODELSKI: Najważniejsze jest to, że tworzyliśmy kolektyw. Jeden walczył za drugiego i można było zobaczyć dużo więcej jakości w naszej grze aniżeli w poprzednim spotkaniu. Z tego też rodziły się dla nas sytuacje. Nie wykorzystywaliśmy ich ze względu na brak skuteczności. Ale bardzo zależało nam na tym, aby dziś wygrać.

 

Zwycięstwo i remis. Oto bilans startu Podbeskidzia na wiosnę.
FILIP MODELSKI: Cały czas robimy swoje i będziemy usilnie pracować nad tym, aby za tydzień odnieść zwycięstwo. Jesteśmy szczęśliwi też z tego powodu, że – szczególnie w drugiej połowie – słychać było głośny doping z trybun. To dodało nam skrzydeł. Liczymy na to cały czas, dziękujemy i chcemy, aby kibice nadal nas wspierali.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~tomeczekUżytkownik anonimowy
~tomeczek :
No photo~tomeczekUżytkownik anonimowy
na razie to musicie utrzymać się w I lidze, w sobotę mecz "o 6 punktów" i boję się, że Chorzów wypunktuje tę waszą jakość. Obym się mylił
13 mar 08:20 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
kibice Wam bramki nie strzelą, sami musicie
13 mar 07:41 | ocena:100%
Liczba głosów:1
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii