Kontrowersyjna kurtka dyrektora Ruchu - fani „Niebieskich” są wściekli

Sporo kontrowersji wywołał nasz piątkowy materiał o kurtce dyrektora Ruchu Chorzów Krzysztofa Ziętka, na której widnieją emblematy Legii Warszawa, klubu, w którym wcześniej pracował.

ziętek
 źródło: SPORT

W Internecie po opublikowaniu materiału pojawiło się sporo komentarzy na ten temat. „Nie chcę kręcić afery, ale przypał jest" – napisał jeden z sympatyków Niebieskich na klubowym forum. Inne komentarze, ze względu na wulgarną treść, nie nadają się do zamieszczenia. Fani Ruchu, delikatnie rzecz ujmując, nie pałają sympatią do Legii.

 

Komentarze pojawiły się też na innych stronach internetowych. „Dlatego, że Legia nie jest jego pracodawcą, nie powinien reklamować konkurencyjnego klubu. Na kurtkę go nie stać? Dziwnym trafem piłkarze z jego klubu chodzą w klubowych strojach" – napisał Paweł Gajda z Borowej Góry.

 

Jeszcze inaczej na sprawę spojrzał pan Robert Tokarski: „Jestem kibice Legii i nie wyobrażam sobie, że ktokolwiek z klubu miałby nosić rzecz z logo innej drużyny nawet po pracy, nie mówiąc już o przychodzeniu na treningi czy sparingi piłkarzy. Pan Ziętek okazuje w ten sposób brak szacunku do piłkarzy i kibiców swojego obecnego pracodawcy. Dziwi mnie tylko fakt, że ktoś chciał zatrudnić w klubie faceta, który nie kibicuje Ruchowi".

 

Komentarze (13)

Napisz komentarz
No photo
No photo~ŻalUżytkownik anonimowy
~Żal :
No photo~ŻalUżytkownik anonimowy
zientek godał ze jest cieplejsza;D Typowy kibic róha
5 lut 16:14 | ocena:100%
Liczba głosów:7
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
~lewyobrońca :
No photo~lewyobrońcaUżytkownik anonimowy
kiedy wreszcie zrozumiecie, że dziś już tylko kibice są związani z klubem! profesjonalizm piłkarzy, trenerów polega na tym, żeby grać gdzie ma kontrakt, a kontrakt ustala agent i liczą się tylko względy finansowe. W ramach kontraktu piłkarz i trener mają od czasu do czasu dać wywiad, jak to bardzo kochają ten klub. Działacze nie mają agentów, ale też idą w stronę "profesjonalizmu". Z jednej strony nie ma problemów, żeby podkręcać lokalne rywalizacje, zatrudnić hejtera do obrażania innego klubu w necie, ale jak się pojawi opcja pracy to przejdzie taki z Ruchu do Zabrza czy Piasta. Zostajemy tylko my na trybunach bo jakoś lubimy usiąść raz na 2 tygodnie na tym samym plastikowym krzesełku
4 lut 10:58 | ocena:50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KIBIC GKS KATOWICEUżytkownik anonimowy
~KIBIC GKS KATOWICE :
No photo~KIBIC GKS KATOWICEUżytkownik anonimowy
Brak szacunku i oderwanie od rzeczywistości. Niestety wygląda to jak w sejmie, obojętnie która partia ważne aby chciała i były profity.
3 lut 18:19 | ocena:86%
Liczba głosów:22
86%
14%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii