Fornalik: Sytuacja jest trudna, ale to jeszcze nie jest koniec

Ruch Chorzow - Cracovia Krakow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Nie tak miała wyglądać pogoń Ruchu za resztą ekstraklasy. Falstart na starcie. Waldemar Fornalik jest rozgoryczony po przegranej 0:1 na własnym stadionie.

Waldemar FORNALIK, trener Ruchu Chorzów: -  Przegraliśmy bardzo ważny mecz. To było typowe spotkanie wprowadzające w rundę, na remis. Sporo było szarpanej, rwanej gry z obydwu stron. Ten remis powinien utrzymać się do samego końca, nie byliśmy skoncentrowani do ostatniej minuty i nieszczęście stało się faktem. Mieliśmy małą siłę rażenia, w ofensywie za mocno nie postraszyliśmy Cracovii, która dobrze organizowała się w defensywie i potrafiła skutecznie przeprowadzać akcje. Sytuacja jest trudna, ale to jeszcze nie jest koniec. Jak mówił jeden z wielkich trenerów, dopóki piłka w grze wszystko może się wydarzyć.

 

Komentarze (7)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
A tyle pan redaktor Leszek Błażyński (wieRny kibic) wypuścił swoich artykułów o ostrych przygotowaniach do rundy wiosennej, zgrupowaniach w Rybniku i Hiszpanii, sparingach, wywiadach z zawodnikami, trenerem, działaczami, Kilerze - Niezgodzie który szykuje swoje działa do strzelania w meczach o punkty że o aferach, karach i ratowaniem Ruchu przed katastrofą nie wspomnę. Panie redaktorze, tylko mydli pan oczy kibicom "R" robiąc im nadzieje a to wszystko na nic. Reanimacja tRupa nie ma sensu i trzeba mieć "jaja" umieć sie z tym pogodzić, spaść z godnością by się odbudować i powrócić jak "Fenix z popiołów" - mówię tu tylko o stronie sportowej.
W sprawach tych ujawnionych afer to nikt w tym waszym klubie nie ma HONORU !!!

Dla przykładu : Wasi nowi-starzy bracia z krakowskiej Wisły dowiadując się o nieuczciwości nowego właściciela (Meresiński) i vice prezesa (Szymański) umoczonego w podobne sprawy z wałkami i oszustwami, usuwają takie osoby z klubu oby jak najdalej i jak najszybciej. Zwalniają żeby pozbyć się "czarnej owcy" bo przez takich typów cierpi dobre imię klubu. W Chorzowie takich ludzi się jeszcze broni bo to tacy właśnie krętacze mają największe układy. Załatwiają wam licencje których Ruch od dawna nie powinien mieć a w razie wpadki załatwiają śmiesznie niskie kary i nieraz nawet ich umorzenie w drodze apelacji - Jednym słowem WSTYD !!!
Zarząd Ruchu to jeden wielki układ - ręka myje rękę a sztab szkoleniowy wie o tym wszystkim na 100% bo dziennie jest blisko tych ludzi na co dzień, z nimi współpracuje i czerpie z tego układziku korzyści.
Wszyscy razem do kupy mają ZErOOOO HONOrU !!!
Kibice są zaślepieni miłością do swojego klubu, to normalne. Jednak widząc i wiedząc co się ostatnio dzieje powinni zareagować i postarać się tych ludzi pozbyć. Zamiast tego słyszę same wasze gratulacje tym oszustom bo załatwili waszemu klubowi częściowe umorzenie kary (której sami są winni) albo że załatwią znów licencje na kolejny sezon.
11 lut 00:29 | ocena:50%
Liczba głosów:8
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~IWANUżytkownik anonimowy
~IWAN :
No photo~IWANUżytkownik anonimowy
Waluś CYCU Fornalik podej się do dymisji dla dobra klubu a ta zmiana napastnika za napastnika kiedy momy grać o 3 punkty to szczyt bezradności co wyście robili w Hiszpanii? chyba w Play Station grali i ta godka o walce o życie Gańba Po szpilu zabrakło NIEBIESCY dzięki za "walkę"Tragedia
11 lut 08:18 | ocena:60%
Liczba głosów:5
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~HarnasUżytkownik anonimowy
~Harnas :
No photo~HarnasUżytkownik anonimowy
Fornalik dlaczego Przybecki nie gra! Czy ty jestes slepy czy glupi?
11 lut 08:18 | ocena:50%
Liczba głosów:4
50%
50%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii