Kapitan Ruchu nie boi się przerwy w rozgrywkach ligowych

Ruch Chorzow - Slask Wroclaw
 fot. Rafal Rusek  /  źródło: Pressfocus

Piłkarze Ruchu Chorzów dają z siebie wszystko i po słabej inauguracji z Cracovią wywalczyli serię, która daje nadzieję na spokojny byt w ekstraklasie.

– Gdybym powiedziałem, że wiedziałem, że tak będzie, to bym skłamał, ale wszyscy wierzyliśmy, że będzie dobrze i zaczniemy zdobywać punkty. To, że od kilku meczów jesteśmy niepokonani pokazuje jak mocna jest nasza wiara – podkreślił kapitan „Niebieskich” Rafał Grodzicki.

Czy podopieczni trenera Waldemara Fornalika nie żałują jednak, że reprezentacyjna przerwa przyszła właśnie teraz, gdy drużyna kontynuuje świetną passę? – Z jednej strony na pewno chcielibyśmy już za tydzień zagrać kolejne spotkanie, bo mamy fajną serię. Myślę jednak, że ta przerwa mimo wszystko wyjdzie nam na plus. Rozegraliśmy kilka meczów, które kosztowały nas wiele zdrowia, więc teraz będziemy mieli trochę więcej czasu na regenerację. Teraz możemy się spokojnie przygotować, odpocząć i z nowymi siłami wrócić do rywalizacji – stwierdził kapitan „Niebieskich”, którego cieszy coraz lepsza gra Ruchu w defensywie. – W meczu z Zagłębiem nie uniknęliśmy błędów, ale na szczęście rywal nie był skuteczny. Jednak tak jak napastnik cieszy się ze zdobytych bramek, tak obrońcy cieszą się kiedy te gole nie padają. Możemy czuć, że wykonaliśmy dobrą robotę – zakończył Rafał Grodzicki.

 

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~SylwesterRuchUżytkownik anonimowy
~SylwesterRuch :
No photo~SylwesterRuchUżytkownik anonimowy
Wolny Ruch bez smagorowicza,kurczyka,mosora!!! Oby nie pozno!!!
20 mar 15:03 | ocena:67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii