Warzycha: Jestem zadowolony z ambicji i woli walki.

Krzysztof Warzycha
 fot. Michał Chwieduk  /  źródło: Fokusmedia

Sytuacja jest trudna, ale my tanio skóry nie sprzedamy. Będziemy walczyć do ostatniego meczu.

Krzysztof WARZYCHA, trener Ruchu Chorzów: - Mówiłem po meczu we Wrocławiu, że sytuacja jest trudna, ale my tanio skóry nie sprzedamy. Będziemy walczyć do ostatniego meczu. Nie wiem, ile punktów potrzebujemy, aby zachować ligowy byt. Chcemy jednak w każdym spotkaniu pokazać, że drużyna ma charakter. Dla każdego zespołu porażka 0:6 to coś bardzo bolesnego. Dzisiaj przegraliśmy, ale jestem zadowolony z ambicji, woli walki, jaką zespół włożył w ten mecz. Przeciwnik potrafił grać w piłkę. Piast to mocny zespół. W pierwszej połowie graliśmy asekuracyjnie, ale takie było założenie. Nie chcieliśmy wyjść na hurra. W szatni podziękowałem zawodnikom, bo zaprezentowali się lepiej niż we Wrocławiu. Mówiłem im też, że musimy zostawić serducho w kolejnych starciach. 

Komentarze (11)

Napisz komentarz
No photo
No photo~Kibic Ruchu od 66lat Użytkownik anonimowy
~Kibic Ruchu od 66lat :
No photo~Kibic Ruchu od 66lat Użytkownik anonimowy
Panie trenerze, ambicja? Wola walki? Na jakim byl Pan meczu.? Widzial Pan mecz Leczna- Crakowia? Tam byla wola walki. Panie Warzycha juz ida opinie ze prowadzi Pan Ruch do 1 ligi! Ja natomiast stwierdzam ze ta druzyna bedzie miala problemy z wygraniem jakiegoś meczu w 1 lidze. Biorac pod uwage wszystkie problemy klubu, mozna powiedzieć, ze Ruch podzieli losy AKS u Chorzów z przed laty. Tragedia klubu jest ze dzialacze i sztab szkoleniowy,nie potrafia realnie ocenić sytuacji do jakiej doprowadzili poprzedni ,, wlodarze klubu" . Ruch potrzebuje preznych dzialaczy, ludzi który na pilce noznej sie znaja a nie mazycieli. Juz pisalem, Pan panie trenerze, w tym klubie straci twarz. Na wczorajszym meczu (trybuna górna) juz dalo sie slyszeć ze byl Pan DOŚĆ dobrym pilkarzem Ale Jako trener jest Pan bardzo nisko notowany.
Nie chcial bym być w pana polozeniu. Zycze jednak powodzenia!
17 maja 06:18 | ocena:100%
Liczba głosów:12
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~FAN Górnika Zabrze Użytkownik anonimowy
~FAN Górnika Zabrze :
No photo~FAN Górnika Zabrze Użytkownik anonimowy
gra Ruchu była beznadziejna , jeden celny strzał, i to w środek bramki, niestety spadek ...
16 maja 23:53 | ocena:86%
Liczba głosów:7
86%
14%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~IWANUżytkownik anonimowy
~IWAN :
No photo~IWANUżytkownik anonimowy
Gucio co ty pieprzysz jako walka?ambicja? To była tragedia i sabotaż.Chyba rola Ratownika cię przerosła ale szacunek za odwaga . Piyrszo liga czeko INO RUCH
16 maja 23:28 | ocena:71%
Liczba głosów:7
71%
29%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii