Wielki Ruch nadchodzi!

Dziś o 18.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Stefana Batorego uroczyście zainaugurowana zostanie działalność stowarzyszenia kibiców „Wielki Ruch”.

Konferencja Prasowa Ruchu Chorzow - Krzysztof Warzycha nowym trenerem
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Jednym z jego wiceprezesów został Wojciech Grzyb, były wieloletni kapitan „Niebieskich” i ulubieniec publiczności. „Wielki Ruch” został zarejestrowany w KRS w miejsce starego stowarzyszenia, które pozostawało od dawna nieaktywne. To nowe ma dbać o markę i renomę Ruchu, organizować akcje społeczne czy charytatywne, wspierać też spółkę w działaniach marketingowych. O tym ostatnim najlepiej świadczy fakt, że w strukturach „Wielkiego Ruchu” znalazło się miejsce dla Aleksandra Kaima, czyli szefa klubowego działu marketingu. Stowarzyszenie ma w planach pozyskiwanie środków i sponsorów, o czym pewnie więcej dowiemy się dziś.

 

Minimalna składka członkowska w „Wielkim Ruchu” wynosić ma symboliczne, nawiązujące do roku założenia klubu 19 zł i 20 gr. Dodajmy, że w MDK Batory przedstawiona też oficjalnie zostanie dzisiejszego wieczoru książka „Niebieskie Majstry” napisana przez Grzegorza Joszkę. Każdy chętny będzie mógł ją nabyć za 69 zł, zbierając przy okazji podpis autora. Dla osób, które zapiszą się od razu do „Wielkiego Ruchu”, przewidziano upust!

 

Komentarze (11)

Napisz komentarz
No photo
No photo~hahaUżytkownik anonimowy
~haha :
No photo~hahaUżytkownik anonimowy
Namawiam wszystkich kibiców "niebieskich" do zapisywania się do "Wielkiego Ruchu"
Dostaniecie po 10% zniżki na roczne karnety i gadżety w klubowym sklepiku. Później na pierwszych meczach PF-ka narobi burd i rozrób, PZPN ukarze wasz klub meczami bez publiczności a waszymi wykupionymi karnetami będziecie mogli palić sobie w piecu bo na węgiel nie będzie już was stać :DDD
30 sty 20:04 | ocena:88%
Liczba głosów:16
88%
13%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~B1Użytkownik anonimowy
~B1 :
No photo~B1Użytkownik anonimowy
Problem jest taki że w Ruchu nie ma atmosfery biznesowej czy kibicowskich inicjatyw z prawdziwego zdarzenia. Jest oczywiście silny nacisk na chuligaństwo-gangsterkę ale nic ponadto.
Już program "Twój biznes - twój Ruch" pokazał zerowy potencjał. Proszę sobie zerknąć ilu jest tam partnerów(dostępne na stronie klubu) oprócz Fasing nikogo.
30 sty 13:02 | ocena:81%
Liczba głosów:26
81%
19%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~tylko pytamUżytkownik anonimowy
~tylko pytam :
No photo~tylko pytamUżytkownik anonimowy
Jest to prawda że kibole eRki rżną sharków aż po nerki a chorzowskich dzgają żydy z widzewa i dlatego chcą spaść bo im niżej klub stoi ten drugiego brata w zadek łoji?
30 sty 22:40 | ocena:100%
Liczba głosów:13
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii