Dawid bez procy?

Na zapleczu ekstraklasy z kopyta ruszyły cztery zespoły - Odra Opole, Drutex-Bytovia Bytów, Olimpia Grudziądz i GKS Tychy, które na razie odesłały swoich rywali do narożnika. Wcześniej, czy później na pewno stracą punkty, ale czy akurat podczas tego weekendu znajdzie się szlaban, który ich zatrzyma?

Odra Opole
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Z kopyta ruszyły cztery zespoły - Odra Opole, Bytovia, Olimpia Grudziądz i GKS Tychy, które na razie odesłały swoich rywali do narożnika. Wcześniej, czy później na pewno stracą punkty, ale czy akurat podczas tego weekendu znajdzie się szlaban, który ich zatrzyma?


Najtrudniejsze zadanie stoi chyba przed liderem z Opola, który podejmuje na swoich włościach Miedź, nie ukrywającej wysokich aspiracji. Dla zespołu Mirosława Smyły to będzie egzamin dojrzałości, który przyniesie odpowiedź na nurtujące nie tylko szkoleniowca pytanie: Czy Odra jest w stanie stawić czoła i pokonać zespół pukający do bram ekstraklasy? Na razie beniaminek odgrywa na zapleczu ekstraklasy rolę Dawida i jestem ciekaw, jak rozegra batalię z Goliatem. Oby nie okazało się, że zapomniał na ten pojedynek zabrać ze sobą procy.

 

Z tej samej kategorii