Czy Zagłębie w końcu wygra na wyjeździe? Dziś mecz ze Stalą Mielec

Zagłębie to jedna z dwóch drużyn w I lidze, które nie wygrało jeszcze w delegacji. Czy dziś to się zmieni?

Rakow Czestochowa - Zaglebie Sosnowiec
 fot. Łukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

* Vamara Sanogo, zdaniem trenera Dariusza Dudka, jest na razie gotowy do gry najwyżej na 60-70 minut. W tej sytuacji gra dwoma napastnikami została odłożona w czasie. Szymon Lewicki musi się więc zadowolić rolą dżokera.

 

* Dwugodzinne spotkanie kibiców z władzami klubu, trenerem Dariuszem Dudkiem i Dawidem Kudłą miało sporą frekwencję. Stąd przeprowadzka na trybunę honorową Stadionu Ludowego. Nie brakowało trudnych pytań, ale także konstruktywnej dyskusji.

 

* Zagłębie to jedna z dwóch drużyn (oprócz Stomilu), które nie wygrało jeszcze na wyjeździe. - Jestem przekonany, że to się zmieni w Mielcu mówi obrońca sosnowiczan, Robert Sulewski. Z kolei Stal na swoim boisku przegrała tylko raz - 2:3 z Pogonią Siedlce.

 

* Czy Stal jest zainteresowana powrotem do ekstraklasy? - Na razie trzeba punktować jak najczęściej. Dopiero po rundzie jesiennej zobaczymy, o co tak naprawdę walczymy w tym sezonie - odpowiada dyplomatycznie pomocnik Łukasz Wroński.

 

Przypuszczalne składy

STAL: Majecki - M. Gancarczyk, Grodzicki, Kiercz, Leandro - Wroński, Sadzawicki, Janota, Getinger, Banaszewski - Dermanović.

ZAGŁĘBIE: Kudła - Sulewski, Jędrych, Cichocki, Udovicić - Mularczyk, Makowski, Nowak, Milewski, Wrzesiński - Sanogo.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
~kibic :
No photo~kibicUżytkownik anonimowy
nie ma na to szans
30 wrz 17 12:38 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii