Trzy szybkie ciosy i koniec zabawy. GKS gładko przegrywa z Chojniczanką

GKS Tychy przegrał na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice w 8 kolejce Nice I ligi. Zdziwienie może budzić nie tyle sam fakt porażki, ale rozmiary, a przede wszystkim sposób, w jaki tyszanie zaprezentowali się z zespołem z Chojnic.

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Kwestia wyniku rozwiązała się już w 35 minucie, a będąc jeszcze bardziej precyzyjnym, Chojniczanka potrzebowała niespełna kwadransa, aby rozłożyć tyszan na łopatki. Strzelanie zaczął w 22 min Paweł Zawistowski, który precyzyjnym strzałem z dystansu pokonał Dobrolińskiego. Taki cios jeszcze nie robi dramatu, ale gdy trzy minuty później dostaje się drugą bramkę? I to jeszcze w takiej sytuacji? 

Z prawej strony dośrodkowywał Lisowski, co ostatecznie zmieniło się w popularny w Polsce "centrostrzał", a Dobroliński po raz drugi musiał wyciągać piłkę z siatki. A gdy 10 minut później GKS dobił Tomasz Boczek, bądź co bądź były zawodnik tyskiego klubu, wiadomo było, że jest już po meczu.

 

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3:0
1:0 - Zawistowski, 22 min

2:0 - Lisowski, 25 min

3:0 - Boczek, 35 min

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Kieruzel, Boczek, Pietruszka - Bąk (57. Podgórski), Zawistowski, Danielewicz, Grzelak, Ryczkowski (70. Fila) - Drozdowicz (74. Mikołajczak). Trener Krzysztof BREDE.

Tychy: Dobroliński - Mańka, Tanżyna, Bogusławski, Abramowicz - Kaczmarczyk (71. Błanik), Matusiak, Łuszkiewicz (46. Radzewicz), Zapolnik, Ćwielong (81. Szumilas) - Fidziukiewicz. Trener Jurij SZATAŁOW.

żółte kartki: Bąk - Łuszkiewicz. 

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn). 
widzów: 1462.

 

Komentarze (5)

Napisz komentarz
No photo
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
~HAnyseKSG :
No photo~HAnyseKSGUżytkownik anonimowy
Tak to jest jak ściąga się starych niechcianych w innych klubach zawodników (ZS) albo ze zdegradowanych klubów (Ruch) myśląc że to da drużynie jakieś wzmocnienie. Ci zawodnicy grają tylko dla kasy by dograć do emerytury, nie wniosą żadnej świeżości ani nowej pozytywnej energii do składu. No ale jak kto dba to potem tak ma i nie jest to żaden hejt wobec Waszego klubu lecz smutna prawda odzwierciedlająca rzeczywistość.
10 wrz 20:31 | ocena:60%
Liczba głosów:10
60%
40%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~FANUżytkownik anonimowy
~FAN :
No photo~FANUżytkownik anonimowy
Eksperci pisali/mówili faworyt do awansu....Panie Prezydencie Dziuba, za Pana zycia GKS Tychy nie awansuje do Ekstraklapy ...tak mi przykro..
10 wrz 19:10 | ocena:86%
Liczba głosów:7
86%
14%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Mały John Użytkownik anonimowy
~Mały John :
No photo~Mały John Użytkownik anonimowy
Geniusz trenera Szatałowa i notatki Brehmera nie pomogły? Nie wierzę.
10 wrz 21:29 | ocena:80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii