Kurczyk ponownie prezesem Ruchu

Aleksander Kurczyk ponownie został przewodniczącym Rady Nadzorczej klubu z ulicy Cichej. Zarząd będzie funkcjonował w trzyosobowym składzie.

Wigilia Ruch Chorzow
 fot. Norbert Barczyk  /  źródło: Pressfocus

Decyzję podjęto podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Nadzorczej Ruchu Chorzów SA. Jej członkowie ponownie powierzyli sprawowanie funkcji Prezesa Zarządu jednemu z głównych akcjonariuszy Spółki, Aleksandrowi Kurczykowi. Będzie ją sprawował co najmniej przez najbliższe trzy miesiące.

 

- Wkrótce wystartują wiosenne rozgrywki Ekstraklasy. Będzie to dla nas pracowity i wymagający okres. Nie tylko dlatego, że musimy odrabiać straty na boisku, czekają nas także zmiany w akcjonariacie Spółki. Z pewnością wpłyną one na kierunek nowej strategii, którą przyjmiemy. Dlatego właśnie zdecydowałem się ponownie objąć stanowisko Prezesa Zarządu, by wspomóc realizację zmian, które w najbliższym czasie czekają Ruch. Klub nie raz znajdował się w trudnej sytuacji, zarówno sportowej, jak i organizacyjnej, ale zawsze, dzięki wsparciu kibiców i zaangażowaniu Partnerów biznesowych, wychodził z nich obronną ręką. Głęboko wierzę, że tak będzie i tym razem - podkreślił Kurczyk.

 

Zarząd będzie funkcjonował w trzyosobowym składzie. Za pion sportowy odpowiedzialny będzie Mirosław Mosór, a wiceprezesem i reprezentantem władz Miasta Chorzów będzie Rafał Byrczek.

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
~Janek :
No photo~JanekUżytkownik anonimowy
W klubach ekstraklasy co parę tygodni wymienia się trenerów a w Ruchu prezesów.Czyli to jak by nie patrzył zawsze Du....poziom ekstraklasy jest żałosny w każdej dziedzinie.No poza zatrudnianiem obcokrajowców piątego sortu.
25 sty 17 15:41 | ocena:57%
Liczba głosów:7
57%
43%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~NiebieskiUżytkownik anonimowy
~Niebieski :
No photo~NiebieskiUżytkownik anonimowy
W Polsce jest tylko jeden prawdziwy prezes :)
25 sty 17 15:44 | ocena:60%
Liczba głosów:5
40%
60%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii