Adam Nocoń bezradny w meczu z Wigrami. "Zmiana ustawienia nic nie dała"

Podbeskidzie BIelsko-Biała w słabym stylu przegrało na wyjeździe z Wigrami Suwałki 0:3. Trener bielszczan nawet nie starał się zakłamywać rzeczywistości i wprost stwierdził, że jego podopieczni się nie popisali.

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biala
 fot. Lukasz Sobala  /  źródło: Pressfocus

Adam NOCOŃ, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała: Zagraliśmy dzisiaj bardzo słaby mecz. Na pewno wpływ na to miał początek, bardzo niewyraźny, mało agresywny i straciliśmy dwie bramki. W tej pierwszej połowie jeszcze była szansa żeby odwrócić wynik, bo po dwóch stałych fragmentach gry mieliśmy sytuacje do zdobycia bramek. Była też poprzeczka po strzale Kozaka bezpośrednio z rzutu wolnego. To był moment, w którym mogliśmy wrócić do gry. Natomiast w drugiej połowie zmieniliśmy ustawienie na 4-4-2, które zupełnie nic nam nie dało. Na boisku nadal w pełni dominował zespół Wigier, który odniósł zasłużone zwycięstwo, my dziś byliśmy zespołem słabszym.

 

Artur SKOWRONEK, trener Wigier Suwałki: Wynik mocno odzwierciedla to, co działo się na boisku i uważam, że mieliśmy kontrolę nad tym spotkaniem. Wiadomo, że uskrzydliła nas pierwsza bramka, o którą walczyliśmy już w głowach, jeszcze w szatni, bo tak chcieliśmy rozpocząć ten mecz. Odebraliśmy atuty przeciwnika, który jest bardzo silny zwłaszcza w środku pola i nie daliśmy się im rozkręcić. Agresją zdominowaliśmy grę i utrzymywaliśmy się przy piłce, co przełożyło się na bardzo płynne kontrolowanie gry w ofensywie i z tego się bardzo cieszę. Na pewno wynik nas napędza, ale też to, że piłkarsko wyglądamy dobrze i chłopcy upewniają się sami w tym, że mamy potencjał i możemy tak grać cały sezon i zrealizować nasz cel. Dzisiaj się cieszymy, ale myślimy o następnym meczu. Gratulacje dla drużyny, gratulacje dla kibiców, bo oni też na pewno na to czekali.

Komentarze (4)

Napisz komentarz
No photo
No photo~tomeczekUżytkownik anonimowy
~tomeczek :
No photo~tomeczekUżytkownik anonimowy
jedynie Sierpina trochę miesza i przyspiesza, niestety pozostali pomocnicy w tym klubie żyją przeszłością z innych klubów. Wg mnie czas puścić młodych, przynajmniej popróbują, bo Podgór i Iliev już się wypalili
4 lis 17 20:29 | ocena:86%
Liczba głosów:7
86%
14%
| odpowiedzi: 1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Kibic Użytkownik anonimowy
~Kibic :
No photo~Kibic Użytkownik anonimowy
Po co wy gracie jak ambicji nie macie ,trener jak go tak mozna nazwać pierwszy do wymiany jak mozna zatrudnić takiego głąba który niema pojęcia w tej klasie rozgrywkowej a te kopacze niewiem czy ten prezes jest aż tak głupi i niewidzi co wyrabiają na boisku przecież na to patrzeć nie mozna szkoda bo w Bielsku zawsze była niezła piłka ale od 2latek absolutne dno moim zdanie niechodzmy na mecze bojkot tego zarządu i tych kopaczy
6 lis 17 13:14 | ocena:100%
Liczba głosów:2
100%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
~Kibic :
No photo~KibicUżytkownik anonimowy
Na 30 podań Podbeskidzia średnio 3 są celne to jaki sens istnienia tej drużyny i trenera.?
23 lis 17 17:18
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii