Kolejne nowe twarze w Pniówku

W trakcie sparingu z IV-ligowym Beskidem Skoczów 20-letni obrońca Pniówka Pawłowice Patryk Antończak złamał rękę w nadgarstku i zamiast na zgrupowanie do Wisły pojechał do domu. Nowym zawodnikiem zespołu z Pawłowic Śląskich został 31-letni pomocnik Dębu Gaszowice, Michał Pieczka. Na testach przebywa pomocnik Piasta Gliwice Damian Bartos.

Michał Pieczka
 /  fot. Michał Chwieduk  /  źródło: 400mm

Ogromnego pecha w meczu sparingowym z Beskidem Skoczów miał obrońca Pniówka, Patryk Antończak. Pod koniec I połowy 20-latek złamał rękę w nadgarstku i nie pojechał na zgrupowanie do Wisły, tylko do szpitala, a potem do domu.


Nowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez trenera Jana Wosia jest 31-letni pomocnik Michał Pieczka, który ostatnio grał w IV-ligowym Dębie Gaszowice, a wcześniej w Decorze Bełk. Na testach przebywa natomiast 21-letni pomocnik Damian Bartos z Piasta Gliwice. Każdego dnia trener Woś serwuje swoim podopiecznym wycieczki w góry. W niedzielę piłkarze Pniówka na przykład weszli na Trzy Kopce (1082 m n.p.m), a po południu mają treningi na hali i w siłowni.


We wtorek o godzinie 11.00 zespół z Pawłowic zagra w Rybniku-Kamieniu sparing z chorzowskim Ruchem, a po południu szkoleniowiec zaplanował kulig integracyjny oraz wybory nowego kapitana drużyny.

 

Z tej samej kategorii