Dariusz Zapotoczny: Telefon mam włączony

W minionym sezonie wychowanek Otmętu Krapkowice bronił barw Ruchu Zdzieszowice. Wystąpił w 33 spotkaniach, a jego drużyna została wicemistrzem III grupy III ligi. Wczoraj umowa Dariusza Zapotocznego dobiegła końca, ale 22-letni boczny pomocnik nadal zamierza grać

Dariusz Zapotoczny
 fot. Mirosław Szozda  /  źródło: własne

Mirosław SZOZDA: Przeprowadzka do Zdzieszowic była chyba była strzałem w „10”, bo w końcu zaczął pan regularnie pojawiać się na boisku.
Dariusz ZAPOTOCZNY: Odkąd jestem seniorem, lepszy sezon - pod względem nie tylko liczb, ale i dyspozycji - jeszcze mi się nie zdarzył. W „Zdzichach” jedno i drugie szło w parze. Były mecze, bramki, asysty, ale też pozytywne oceny dziennikarzy, oceniających moje poczynania.


To ile pan zdobył goli?
Dariusz ZAPOTOCZNY: W lidze 8, a do tego kilka w rozgrywkach pucharowych. Więcej w zespole mieli tylko Dawid Czapliński i Mateusz Marzec. Trafienia oczywiście cieszyły, ale mnie brakowało przede wszystkim gry. Nie można się przecież rozwijać, siedząc na ławce rezerwowych. W Zdzieszowicach się odbudowałem i mam nadzieję, że postawiłem krok do tego, by szukać swojego miejsca w wyższych ligach. Przynajmniej takie mam ambicje.


Odchodzi pan ze Zdzieszowic?
Dariusz ZAPOTOCZNY: Umowę miałem do 30 czerwca, choć prezes Krystian Chmiel nie wykluczył, że będzie zainteresowany jej przedłużeniem. Mam kilka ofert, a wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni. Nie chciałbym zbyt pochopnie dokonywać wyboru, dlatego poczekam, by skorzystać z możliwie najlepszej dla mnie sportowo propozycji. Jak coś, to telefon cały czas mam włączony (śmiech).

Komentarze

Napisz komentarz
No photo
No photo~RUżytkownik anonimowy
~R :
No photo~RUżytkownik anonimowy
Czekamy w Jastrzębiu - młodych perspektywicznych Nam potrzeba!!
13 lip 17 12:02
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo~Tylko Gks..Użytkownik anonimowy
~Tylko Gks.. :
No photo~Tylko Gks..Użytkownik anonimowy
Dawaj do Jastrzębia-Zdrój jesteś nam potrzebny! !
3 lip 17 13:18
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
Z tej samej kategorii