Wyjątkowy gość na prezentacji śląskiego III-ligowca

W środę o 19.00 w Turzy Śląskiej rozpocznie się prezentacja drużyny Unii. Gościem specjalnym imprezy będzie były selekcjoner reprezentacji Polski, Antoni Piechniczek.

Antoni Piechniczek - polski pilkarz, trener pilkarski, szkoleniowiec reprezentacji Polski.
 fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

W porównaniu do poprzedniego sezonu w kadrze trenera Piotra Haudera doszło do znaczących zmian. Do IV-ligowego Dębu Gaszowice odeszli Paweł Kulczyk i Michał Szczurek, innego beniaminka IV ligi - Odrę Centrum Wodzisław Śląski zasilili Bartłomiej Sikorski i Mateusz Sitnik. Szymon Gałecki przeszedł do Pniówka Pawłowice, Patryk Dudziński do Zameczku Czernica, zaś Dawid Fugiel i Dawid Mikołajec szukają klubów.

 

Nowymi twarzami w zespole są: Piotr Paś (ostatnio Granica Ruptawa), Mateusz Krzyżok (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Sławomir Musiolik i Bartłomiej Setlak (obaj Polonia Bytom), Tomasz Okraszewski (Piast Gliwice), Marek Gładkowski (ROW 1964 Rybnik), Mateusz Szczotek (Przyszłość Rogów). Ostatni z wymienionych to niespełna 18-letni bramkarz. Być może do środy zostaną jeszcze potwierdzeni zawodnicy, którzy wciąż przebywają na testach. O 19.00 rozpocznie się prezentacja drużyny. Gościem specjalnym będzie były selekcjoner reprezentacji Polski, Antoni Piechniczek.

 

Pierwszym przeciwnikiem zespołu z Turzy Śląskiej w rozgrywkach ligowych będzie KGHM ZANAM Polkowice. Mecz odbędzie się 6 sierpnia o 17.00.

Z tej samej kategorii