Lider II ligi straci superrezerwowego?

Pierwszoligowa Bytovia Bytów zainteresowała się napastnikiem GKS-u 1962 Jastrzębie, Kamilem Adamkiem. Wychowanek Morcinka Kaczyce w rundzie jesiennej zagrał tylko w ośmiu meczach, ale mimo że w każdym z nich wchodził na boisko z ławki rezerwowych, strzelił cztery bramki, walnie przyczyniając się do zwycięstw swojego zespołu.

Kamil Adamek
 /  fot. Rafał Rusek  /  źródło: Pressfocus

Kamil Adamek dołączył do drużyny trenera Jarosława Skrobacza w trakcie rundy jesiennej. 28-letni napastnik zagrał 8 meczów w II lidze, strzelając w nich cztery gole – z Siarką Tarnobrzeg (2:0), Rozwojem Katowice (3:1), ROW-em 1964 Rybnik (2:1) i Gwardią Koszalin (2:0).

 

Wychowanek Morcinka Kaczyce ma z liderem II ligi podpisany kontrakt do końca bieżącego sezonu, ale zainteresowała się nim pierwszoligowa Bytovia. - Mamy z menedżerem Adamka Tomaszem Kaczmarczykiem dżentelmeńską umowę, że jeżeli pojawi się oferta z klubu z wyższej ligi, nie będziemy robili przeszkód Kamilowi w zmianie barw klubowych - powiedział szkoleniowiec GKS-u 1962 Jastrzębie.


Tymczasem w najbliższy piątek, 15 grudnia, o godz. 17.00 na lodowisku „Jastor” w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się charytatywny mecz hokejowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie kibica zespołu JKH GKS Jastrzębie, pana Piotra. W spotkaniu tym zagrają pracownicy Urzędu Miasta, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, policji, straży pożarnej, a także hokeiści JKH GKS Jastrzębie i piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie. Lidera II ligi będą reprezentowali wiceprezes klubu Paweł Duszyński, bramkarz Bartosz Szelong oraz obrońca Damian Zajączkowski.

 

Z tej samej kategorii