Najwięcej pieniędzy z kasy miejskiej dostaną piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie

Specjalna komisja, powołana przez prezydent Jastrzębia Zdroju - Annę Hetman, rozdzieliła środki finansowe na „wsparcie zadania w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w 2018 roku”. Największy kawałek z tego tortu - do podziału był milion 830 tysięcy złotych - otrzymali piłkarze (GKS 1962) - 780 tysięcy. Hokeiści (JKH GKS) otrzymają 490 tysięcy złotych.

Pieniądze
 /  fot. Jakub Gruca  /  źródło: 400mm

Specjalna komisja, złożona między innymi z radnych Jastrzębia Zdroju, rozdzieliła środki finansowe na „wsparcie zadania w zakresie tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w 2018 roku”. Pula do podziału była bardzo solidna - milion 830 tysięcy złotych. Trzy kluby - GKS 1962 Jastrzębie (piłka nożna), JKH GKS Jastrzębie (hokej na lodzie) i Jastrzębski Węgiel (siatkówka męska) otrzymały stop procent kwoty, o którą prosiły w złożonych wnioskach.

 

Największy kawałek z tego tortu otrzymali piłkarze, którzy walczą o awans do I ligi - 780 tysięcy. Hokeiści otrzymają 490 tysięcy złotych. Dzisiaj prezydent miasta Anna Hetman powinna podpisać zarządzenie w tej sprawie, a jutro zostanie ono podane do publicznej wiadomości.

 

Z tej samej kategorii